RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
10:10, 12 Жовтня
Информатор UA

Интро

Epic Games може вийти за межі ринку відеоігор і зайнятися фільмами і серіалами. Про це повідомляє The Information, - передає Інформатор. За даними видання з внутрішніх джерел компанії, Epic Games поки не прийняла остаточне рішення, але активно розглядає можливість вийти на ринок кіно й телебачення. За даними джерел, вже ведуться переговори про кілька проєктів, серед яких є і фільм за Fortnite. Як саме повнометражний проєкт зв'яжуть із грою - невідомо. Повідомляється, що Epic Games вже деякий час готувалася до такого кроку. Для цього компанія найняла кількох колишніх працівників студії Lucasfilm. У їх число входить і продюсер Джейсон Макгатлін. Він працював раніше над деякими фільмами й серіалами за Зоряними війнами, включаючи Пробудження Сили, і Обі-Вана Кенобі. Тепер він обіймає посаду глава особливих проєктів в Epic Games. Коли компанія оголосить про свої наміри офіційно - невідомо. Також загадкою залишається й те, які ще проєкти Epic Games може запустити в розробку. Залишається лише чекати офіційної заяви. Нагадаємо, що зараз на щотижневій роздачі в Epic Games можна отримати PC Building Simulator. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЗМІ: Epic Games збирається відкрити новий підрозділ для створення фільмів і серіалів

Читать на русском
ЗМІ: Epic Games збирається відкрити новий підрозділ для створення фільмів і серіалів

Нас може чекати навіть повноцінний фільм за Fortnite

Epic Games може вийти за межі ринку відеоігор і зайнятися фільмами і серіалами.

Про це повідомляє The Information, - передає Інформатор.

За даними видання з внутрішніх джерел компанії, Epic Games поки не прийняла остаточне рішення, але активно розглядає можливість вийти на ринок кіно й телебачення. За даними джерел, вже ведуться переговори про кілька проєктів, серед яких є і фільм за Fortnite. Як саме повнометражний проєкт зв'яжуть із грою - невідомо.

Повідомляється, що Epic Games вже деякий час готувалася до такого кроку. Для цього компанія найняла кількох колишніх працівників студії Lucasfilm. У їх число входить і продюсер Джейсон Макгатлін. Він працював раніше над деякими фільмами й серіалами за «Зоряними війнами», включаючи «Пробудження Сили», «Мандалорця» і «Обі-Вана Кенобі». Тепер він обіймає посаду «глава “особливих проєктів”» в Epic Games.

Коли компанія оголосить про свої наміри офіційно - невідомо. Також загадкою залишається й те, які ще проєкти Epic Games може запустити в розробку. Залишається лише чекати офіційної заяви.

Нагадаємо, що зараз на щотижневій роздачі в Epic Games можна отримати PC Building Simulator.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.