“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Дикий випадок на рівному місці
Злочинець, який у лютому цього року намагався вкрасти собак, які належали відомій співачці Леді Гага, надовго сяде у в'язницю. Він не просто хотів викрасти тварин, але й кілька разів вистрілив у помічника артистки Раяна Фішера, який вигулював її трьох французьких бульдогів. Цей напад призвів до того, що співачка витратила мільйони нервових клітин, а Фішер став інвалідом.
У лютому Раян Фішер зазнав нападу під час вигулу собак, які належали Леді Гага. На вулиці до нього підійшов невідомий і кілька разів вистрілив у груди з вогнепальної зброї. Потім забрав двох собак і залишив місце злочину. Третій песик встиг втекти.
Фішера було доставлено до лікарні та прооперовано – йому видалили частину легень. Співачка через свій Твіттер оголосила винагороду тому, хто поверне її собак – півмільйона доларів. Через два дні невідома жінка привела двох із трьох бульдогів у поліцейську дільницю – вона просто знайшла тварин на вулиці. Чи отримала жінка обіцяну нагороду, невідомо. Проте відомо, що її звинуватили у співучасті у нападі, і її справа досі перебуває на розгляді. Третього бульдога, який зумів утекти під час нападу, помічники співачки знайшли самостійно.
Пораненого помічника Леді Гага назвала справжнім героєм.
«Я продовжую любити тебе, Раяне Фішере, ти ризикував своїм життям, борючись за нашу сім'ю. Ти назавжди герой», – написала співачка у Твіттері.
І ось стало відомо, що злочинця, афроамериканця на ім'я Джеймс Джексон, засуджено на 21 рік. При цьому мотив злочину так і залишився невідомим. Поліцейські припускають, що причиною нападу стала порода собак: французькі бульдоги у США – порода дорога та популярна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.