Головна
Шоу-біз
08:33, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

Злочинець, який у лютому цього року намагався вкрасти собак, які належали відомій співачці Леді Гага, надовго сяде у в'язницю. Він не просто хотів викрасти тварин, але й кілька разів вистрілив у помічника артистки Раяна Фішера, який вигулював її трьох французьких бульдогів. Цей напад призвів до того, що співачка витратила мільйони нервових клітин, а Фішер став інвалідом. У лютому Раян Фішер зазнав нападу під час вигулу собак, які належали Леді Гага. На вулиці до нього підійшов невідомий і кілька разів вистрілив у груди з вогнепальної зброї. Потім забрав двох собак і залишив місце злочину. Третій песик встиг втекти. Фішера було доставлено до лікарні та прооперовано – йому видалили частину легень. Співачка через свій Твіттер оголосила винагороду тому, хто поверне її собак – півмільйона доларів. Через два дні невідома жінка привела двох із трьох бульдогів у поліцейську дільницю – вона просто знайшла тварин на вулиці. Чи отримала жінка обіцяну нагороду, невідомо. Проте відомо, що її звинуватили у співучасті у нападі, і її справа досі перебуває на розгляді. Третього бульдога, який зумів утекти під час нападу, помічники співачки знайшли самостійно. Пораненого помічника Леді Гага назвала справжнім героєм. «Я продовжую любити тебе, Раяне Фішере, ти ризикував своїм життям, борючись за нашу сім'ю. Ти назавжди герой», – написала співачка у Твіттері. І ось стало відомо, що злочинця, афроамериканця на ім'я Джеймс Джексон, засуджено на 21 рік. При цьому мотив злочину так і залишився невідомим. Поліцейські припускають, що причиною нападу стала порода собак: французькі бульдоги у США – порода дорога та популярна. Леді Гага та її собаки  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Зловмисника, який стріляв у помічника Леді Гаги та вкрав її собак, засудили на 21 рік ув'язнення

Читать на русском

Дикий випадок на рівному місці

Читать на русском
Зловмисника, який стріляв у помічника Леді Гаги та вкрав її собак, засудили на 21 рік ув'язнення
У лютому підозрюваний намагався викрасти трьох французьких бульдогів

Дикий випадок на рівному місці

Злочинець, який у лютому цього року намагався вкрасти собак, які належали відомій співачці Леді Гага, надовго сяде у в'язницю. Він не просто хотів викрасти тварин, але й кілька разів вистрілив у помічника артистки Раяна Фішера, який вигулював її трьох французьких бульдогів. Цей напад призвів до того, що співачка витратила мільйони нервових клітин, а Фішер став інвалідом.

У лютому Раян Фішер зазнав нападу під час вигулу собак, які належали Леді Гага. На вулиці до нього підійшов невідомий і кілька разів вистрілив у груди з вогнепальної зброї. Потім забрав двох собак і залишив місце злочину. Третій песик встиг втекти.

Фішера було доставлено до лікарні та прооперовано – йому видалили частину легень. Співачка через свій Твіттер оголосила винагороду тому, хто поверне її собак – півмільйона доларів. Через два дні невідома жінка привела двох із трьох бульдогів у поліцейську дільницю – вона просто знайшла тварин на вулиці. Чи отримала жінка обіцяну нагороду, невідомо. Проте відомо, що її звинуватили у співучасті у нападі, і її справа досі перебуває на розгляді. Третього бульдога, який зумів утекти під час нападу, помічники співачки знайшли самостійно.

Пораненого помічника Леді Гага назвала справжнім героєм.

«Я продовжую любити тебе, Раяне Фішере, ти ризикував своїм життям, борючись за нашу сім'ю. Ти назавжди герой», – написала співачка у Твіттері.

І ось стало відомо, що злочинця, афроамериканця на ім'я Джеймс Джексон, засуджено на 21 рік. При цьому мотив злочину так і залишився невідомим. Поліцейські припускають, що причиною нападу стала порода собак: французькі бульдоги у США – порода дорога та популярна.

Леді Гага та її собаки

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.