Зірка Лівера показала сідниці стадіону у матчі з Шеффілдом - відео

Пікантний епізод потрапив і до телетрансляції

Трент Александер-Арнольд
Трент Александер-Арнольд став учасником нетривіальної події Фото: Gettyimages.com

У середу, 6 грудня, в АПЛ пройшли матчі 15-го туру. Манчестер Юнайтед переміг Челсі, але кумедна ситуація трапилась у іншому поєдинку. Готуючись до подачі кутового гравець Ліверпуля Трент Александер-Арнольд невдало поправив шорти і оголив сідниці.

"Акт ексгібіціонізму" трапився на 37-й хвилині матчу Шеффілд Юнайтед – Ліверпуль. Частину оголених сідниць гравця Ліверпуля побачили не лише глядачі на стадіоні, яких зібралось 31 406, а і багатомільйонна телеаудиторія.

Втім конфуз не завадив Александер-Арнольду вдало виконати подачу. Його передачу замкнув Вірджіл ван Дейк, відкривши рахунок на 37-й хвилині.

Ліверпуль і надалі контролював хід зустрічі. Проте забити зміг лише у кінці матчу. На 4-й компенсованій хвилині Собослаї зробив рахунок 0:2.

• Шеффілд Юнайтед – Ліверпуль 0:2;
    Голи: ван Дейк, 37, Собослаї, 90+4.

Огляд матчу Шеффілд Юнайтед – Ліверпуль

Перемога дозволила Ліверпулю зберегти другу позицію, не пропустивши вперед Астон Віллу. Від лідера турнірної таблиці Арсенала Ліверпуль відстає на два очки.

Виховувався у системі ФК Ліверпуль та грає за команду з 2016 року. У сезоні-2023/24 зіграв в АПЛ 13 матчів. Забив два м’ячі та віддав дві результативні передачі.