RU
Головна
Життя
Здоров'я
12:38, 24 Липня
Информатор UA

Интро

Для подорожей до багатьох країн вже зараз необхідний міжнародний сертифікат про вакцинацію. Отримати його можуть усі громадяни, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19 (дві дози вакцини). Інформатор розповідає, як отримати сертифікат, якщо ви вже повністю імунізувались. Видати сертифікат має ваш сімейний лікар. З документів вам буде потрібно тільки закордонний паспорт. Незважаючи на те, що деяких пацієнтів змушують приносити із собою жовтий папір, у Міністерстві охорони здоров'я уточнюють - у цьому нема потреби. "Лікар може роздрукувати бланк міжнародного свідоцтва на звичайному білому папері формату А4. Свідоцтво треба заповнити англійською та українською мовами, у друкованому форматі або вручну", повідомляють у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я Бланк можна скачати тут. У свідоцтво вносять свій номер закордонного паспорта, а ваше ім'я латиницею має бути записано так само як у цьому документі. Отримавши свідоцтво, переконайтеся, що на ньому стоїть офіційний штамп закладу охорони здоров'я та підпис лікаря - без них воно недійсне. Тут можна прочитати все про сертифікати: які є види, скільки вони діють і чи потрібно робити повторне щеплення. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Жовтого паперу не потрібно: як отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію в Україні

Читать на русском
Жовтого паперу не потрібно: як отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію в Україні

Без сімейного лікаря не обійтися

Для подорожей до багатьох країн вже зараз необхідний міжнародний сертифікат про вакцинацію. Отримати його можуть усі громадяни, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19 (дві дози вакцини).

Інформатор розповідає, як отримати сертифікат, якщо ви вже повністю імунізувались.

Видати сертифікат має ваш сімейний лікар. З документів вам буде потрібно тільки закордонний паспорт. Незважаючи на те, що деяких пацієнтів змушують приносити із собою жовтий папір, у Міністерстві охорони здоров'я уточнюють - у цьому нема потреби.

"Лікар може роздрукувати бланк міжнародного свідоцтва на звичайному білому папері формату А4. Свідоцтво треба заповнити англійською та українською мовами, у друкованому форматі або вручну", — повідомляють у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я

Бланк можна скачати тут. У свідоцтво вносять свій номер закордонного паспорта, а ваше ім'я латиницею має бути записано так само як у цьому документі. Отримавши свідоцтво, переконайтеся, що на ньому стоїть офіційний штамп закладу охорони здоров'я та підпис лікаря - без них воно недійсне.

Миф сертификат

Тут можна прочитати все про сертифікати: які є види, скільки вони діють і чи потрібно робити повторне щеплення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.