Головна
Україна
13:25, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

В Бахмуті - справжнє пекло. Там точаться жорсткі вуличні бої, обстріли не припиняються ні на мить, а медики та фельдшери на межі - кількість поранених та загиблих рахується сотнями. Окупанти кинули на цей напрямок свої найсильніші резерви та не припиняють штурмувати позиції ЗСУ. Атаки ворога наші захисники відбивають, а на деяких ділянках навіть йдуть в контрнаступ, захоплюючи позиції ворога. Ситуація важка. Як на своїй сторінці написала журналістка Вікторія Хамаза, за минулі декілька днів було 500 поранених та потік не припинявся. Реанімобілі і волонтери - чітка ціль ворога. Щодня цілять по ним. У деяких районах йдуть вуличні бої. Немає світла і води. Люди готують просто неба, у підвалах та у під’їздах, що ще встояли. В деяких районах моторошний трупний запах. Військовий аналітик Том Купер вважає, що російських військових будуть відправляти на цей напрямок, поки не скінчаться ресурси. Про це він розповів в інтерв'ю "Суспільному" На його думку, бої за Бахмут можуть тривати роками. Просто так місто не здадуть, тому путін та його наближені будуть мобілізувати тисячі резервістів допоки російське керівництво може надавати амуніцію та зброю.  Аналітик також відмітив, що військовослужбовці рф підготовлені погано, в той час, як до ЗСУ кожного місяця в підкріплення прибувають 12-15 тисяч навчених бійців. Саме завдяки цьому українській армії вдається утримувати Бахмут. Бахмут Місто, в якому колись жило понад 70 тисяч людей, поступово розвалюється на частини. NYT називає Бахмут "кривавим виром" для обох армій, а лінію фронту - "брудним місячним пейзажем" через велику кількість воронок від ракет всюди. За інформацією від їх аналітиків, ЗСУ ввели в місто підкріплення - спецназ та тероборону, - після перекидання російських військ з-під Херсону. "Арифметика для нас досі невтішна: на один український снаряд – 10-15 московитських. – Сили нерівноцінні: особового складу у нас значно менше, як і боєприпасів та техніки", - розповіла "Новинарні" персофіцерка 93 ОМБР "Холодний Яр" Ірина Рибакова. Тактика рф нагадує захоплення Сєверодонецька та Лисичанська, де йшли потужні обстріли. Але у випадку з Бахмутом українська артилерія відповідає набагато активніше. "Я ніколи не бачив, щоб наша арта так працювала", - розповів журналістам бійці ЗСУ.  Не дивлячись на велику кількість поранених та вбитих, окупанти, за думкою аналітиків NYT, страждають набагато більше. Їх незахищені атаки одразу "срізають" артилерійським та кулеметним вогнем. Те, що роблять бійці ЗСУ - виходять за все межі розуміння, бо протягом довгого часу вони протистоять ворогу не дивлячись ні на що. Не тільки не дають просунутись далі, а й "щимлять" його, відбивають атаки, звільняють метр за метром та укріплюються.    Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Жорсткі бої, нескінченні обстріли та трупний запах на вулицях: що відбувається в Бахмуті

Читать на русском

Окупанти перетворили місто в пекло

Читать на русском
Жорсткі бої, нескінченні обстріли та трупний запах на вулицях: що відбувається в Бахмуті
Процес знезараження Бахмуту від тарганів йде за планом

Окупанти перетворили місто в пекло

В Бахмуті - справжнє пекло. Там точаться жорсткі вуличні бої, обстріли не припиняються ні на мить, а медики та фельдшери на межі - кількість поранених та загиблих рахується сотнями. Окупанти кинули на цей напрямок свої найсильніші резерви та не припиняють штурмувати позиції ЗСУ. Атаки ворога наші захисники відбивають, а на деяких ділянках навіть йдуть в контрнаступ, захоплюючи позиції ворога.

Ситуація важка. Як на своїй сторінці написала журналістка Вікторія Хамаза, за минулі декілька днів було 500 поранених та потік не припинявся. Реанімобілі і волонтери - чітка ціль ворога. Щодня цілять по ним.

У деяких районах йдуть вуличні бої. Немає світла і води. Люди готують просто неба, у підвалах та у під’їздах, що ще встояли. В деяких районах моторошний трупний запах.

Військовий аналітик Том Купер вважає, що російських військових будуть відправляти на цей напрямок, поки не скінчаться ресурси. Про це він розповів в інтерв'ю "Суспільному" На його думку, бої за Бахмут можуть тривати роками. Просто так місто не здадуть, тому путін та його наближені будуть мобілізувати тисячі резервістів допоки російське керівництво може надавати амуніцію та зброю. 

Аналітик також відмітив, що військовослужбовці рф підготовлені погано, в той час, як до ЗСУ кожного місяця в підкріплення прибувають 12-15 тисяч навчених бійців. Саме завдяки цьому українській армії вдається утримувати Бахмут.

Одна з вулиць в Бахмуті
Бахмут

Місто, в якому колись жило понад 70 тисяч людей, поступово розвалюється на частини. NYT називає Бахмут "кривавим виром" для обох армій, а лінію фронту - "брудним місячним пейзажем" через велику кількість воронок від ракет всюди. За інформацією від їх аналітиків, ЗСУ ввели в місто підкріплення - спецназ та тероборону, - після перекидання російських військ з-під Херсону.

"Арифметика для нас досі невтішна: на один український снаряд – 10-15 московитських. – Сили нерівноцінні: особового складу у нас значно менше, як і боєприпасів та техніки", - розповіла "Новинарні" персофіцерка 93 ОМБР "Холодний Яр" Ірина Рибакова.

Тактика рф нагадує захоплення Сєверодонецька та Лисичанська, де йшли потужні обстріли. Але у випадку з Бахмутом українська артилерія відповідає набагато активніше.

"Я ніколи не бачив, щоб наша арта так працювала", - розповів журналістам бійці ЗСУ. 

Не дивлячись на велику кількість поранених та вбитих, окупанти, за думкою аналітиків NYT, страждають набагато більше. Їх незахищені атаки одразу "срізають" артилерійським та кулеметним вогнем. Те, що роблять бійці ЗСУ - виходять за все межі розуміння, бо протягом довгого часу вони протистоять ворогу не дивлячись ні на що. Не тільки не дають просунутись далі, а й "щимлять" його, відбивають атаки, звільняють метр за метром та укріплюються. 

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.