“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Були два національних претенденти
У короткому списку повнометражних фільмів 93-й премії "Оскар" немає українських кінострічок. Фільми "Атлантида" та "Земля блакитна, ніби апельсин" українського виробництва були національними претендентами, але в результаті не потрапили до списку.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт кінопремії "Оскар".
Крім того, фільм Валентина Васяновича "Атлантида" йшов в категорії "Фільм іноземною мовою", тоді як "Земля блакитна, ніби апельсин" Ірини Цілик була в списку з 238 картин в категорії "Документальний повнометражний фільм". У вересні 2019 року українська "Атлантида" отримала приз, як кращий фільм програми "Горизонти" на 76 Венеціанському кінофестивалі. У серпні 2020 року "Атлантида" була відібрана до довгого списку премії Європейської кіноакадемії (European Film Awards). Стрічка Ірини Цілик "Земля блакитна, ніби апельсин" отримала кваліфікацію як переможець Санденс і брала участь в Берлінале.
В результаті жоден з фільмів не потрапив до короткого списку повнометражних фільмів 93-й премії "Оскар".
Нагадаємо, 93-а церемонія вручення премії «Оскар» за досягнення в галузі кінематографу 2020 року відбудеться 25 квітня 2021 в Лос-Анджелесі.
Також Інформатор писав, що американська кіноакадемія повідомила про нові стандарти,яким повинні відповідати фільми для номінації в категорії «Кращий фільм» премії «Оскар». Загальний наратив - зменшення значущості в фільмах людей європеоїдної раси і заохочення до розмаїття на екрані.