Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Були два національних претенденти
У короткому списку повнометражних фільмів 93-й премії "Оскар" немає українських кінострічок. Фільми "Атлантида" та "Земля блакитна, ніби апельсин" українського виробництва були національними претендентами, але в результаті не потрапили до списку.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт кінопремії "Оскар".
Крім того, фільм Валентина Васяновича "Атлантида" йшов в категорії "Фільм іноземною мовою", тоді як "Земля блакитна, ніби апельсин" Ірини Цілик була в списку з 238 картин в категорії "Документальний повнометражний фільм". У вересні 2019 року українська "Атлантида" отримала приз, як кращий фільм програми "Горизонти" на 76 Венеціанському кінофестивалі. У серпні 2020 року "Атлантида" була відібрана до довгого списку премії Європейської кіноакадемії (European Film Awards). Стрічка Ірини Цілик "Земля блакитна, ніби апельсин" отримала кваліфікацію як переможець Санденс і брала участь в Берлінале.
В результаті жоден з фільмів не потрапив до короткого списку повнометражних фільмів 93-й премії "Оскар".
Нагадаємо, 93-а церемонія вручення премії «Оскар» за досягнення в галузі кінематографу 2020 року відбудеться 25 квітня 2021 в Лос-Анджелесі.
Також Інформатор писав, що американська кіноакадемія повідомила про нові стандарти,яким повинні відповідати фільми для номінації в категорії «Кращий фільм» премії «Оскар». Загальний наратив - зменшення значущості в фільмах людей європеоїдної раси і заохочення до розмаїття на екрані.