Шість голів, VAR-шоу, вилучення, сутичка. Динамо та Оболонь видали вогняне дербі

В дуже напруженому матчі значну роль зіграла система VAR

Матч Оболонь - Динамо
Президент Динамо Ігор Суркіс уважно стежив за грою

В Києві щойно закінчився центральний матч 2 туру УПЛ. Четвертого серпня у столичному дербі Оболонь приймала Динамо. Перемогу в дуже складному та недвозначному матчі здобули "біло-сині" з рахунком 2:4.

Перший тайм та роль VAR

Команди розпочали досить жваво. І на 10 хвилині сталася несподіванка. Столичні "пивовари" відкрили рахунок. Вінгер Ігор Мединський вдало відкрився на гостру передачу та переправив м'яч у ворота киян. Але радість Оболоні була недовгою.

Головний арбітр Юрій Іванов після перегляду VAR скасував взяття воріт, визначивши (ну дуже вже мікроскопічний) офсайд у Таранухи.

А за сім хвилин VAR зіграв вже на користь "біло-синіх". Арбітри вирішили, що гол Ваната у ближню дев'ятку було забито за всіма правилами.

На 31 хвилині Андрій Ярмоленко чітко реалізував пенальті і рахунок став 0:2 на користь Динамо. А для самого Андрія цей гол став ювілейним, 100-м за його динамівську карєру в УПЛ.

Динамо вже привітало Андрія. Фото пресслужба ДК
Динамо вже привітало Андрія з ювілеєм. Фото пресслужба ДК

Але Оболонь змогла забити в роздягальню. Черненко вдало виконав штрафний, Мороз повністю дезорієнтував голкіпера Бущана, і м'яч спокійно закотився у ворота. Арбітр знову передевився VAR и зарахував взяття воріт.

А на останній секунді сталося диво. Захист Оболоні несподівано розсипався і Буяльский зробив рахунок 1:3.

Ну дуже гарячий другий тайм

Оболонь пішла у наступ і на 51 хвилині вдало виконала кутовий. Захисник Карась замкнув подачу головою з корнеру - 2:3. Гра пішла дуже жорстко, ніхто не поступався, боротьба точилася на кожному клаптику поля і на 58 хвилині півзахисник Динамо Сергій Сидорчук отримав попередження (в першому таймі жовту отримав його одноклубник Кабаєв).

За дві хвилин форвард "пивоварів" Тарануха вискочив віч-на-віч з Бущаном і переграв голкіпера киян. Але тут був чистий офсайд и гол справедливо не зарахували.

На 73 хвилині півзахисник Оболоні Віталій Груша (який ледь вийшов на заміну) заробив другу жовту і був вилучений з поля за грубу гру.

Гра майже була зроблена і це на 77 хвилині довів Ярмоленко. Він чітко реалізував другий пенальті у ворота Оболоні, зробивши таким чином дубль - 2:4.

Після цього напруга зросла неймовірно і на полі сталася масова сутичка, після того як Мединський поштовхом звалив свого опонента на поле. Жовту отримав за інцидент (разом з Мединським) і гравець Динамо Дубінчак.

Фінальній свисток арбітра Іванова завершив цей яскравий, гарячий та дуже видовищний поєдинок. Динамо вирвало перемогу та тимчасово стало лідером, адже Шахтар втратив бали в матчі з Вересом.

Але треба зазначити, що Оболонь грала дуже якісно та майже натхненно, виявивши слабкі місця в обороні киян, що не може не хвилювати перед стартом підопечних Луческу у Лізі конференцій проти Арісу 10 серпня.