Жіночий ЧС-2023. Фіаско Бразилії та розгромна поразка скуадра адзурри

Збірна Швеції вийшла в 1/8 фіналу

ЧС-2023
Матчі Франція - Бразилія та Швеція - Італія

У суботу, 29 липня, на жіночому чемпіонаті світу з футболу відбулись два матчі. Команди поступово закінчують ігрову програму другого туру. Збірна Франції здолала Бразилію, а Італія пропустила п’ять м’ячів від Швеції.

Збірні Швеції та Італії здобули перемоги у першому турі і в очному поєдинку сперечались за лідерство у групі G. Шведки відкрили рахунок на 39-й хвилині. Аманда Ілестедт головою замкнула подачу кутового з правого флангу. Наступний гол італійки пропустили також після стандарту. На 44-й хвилині відзначилась Фрідоліна Рольфо. А на першій компенсованій хвилині Стіна Блакстеніус зробила рахунок 3:0 на користь збірної Швеції.

Збірну Італії міг врятувати хіба що швидкий гол.  Але на 50-й хвилині Аманда Ілестедт оформила дубль. Після цього темп гри суттєво впав. Італійки так і не змогли нічого вдіяти з обороною шведської команди. Більше того, у компенсований час Ребека Блумквіст відправила у ворота збірної Італії п’ятий м’яч.

• Швеція – Італія - 5:0;
    Голи: Ілестедт, 39, Рольфо, 44, Блакстеніус, 45+1, Ілестедт, 50, Блумквіст, 90+6.

Група G
Група G

Збірна Швеції забезпечила собі вихід у плей-оф. За другу путівку у 1/8 фіналу сперечатимуться інші три збірні.

Збірна Франції у матчі першого туру несподівано зіграла внічию зі збірною Ямайки. Тож матч з Бразилією, яка вже мала в активі три очки, став для команди вирішальним. Франція діяла активніше і на 17-й хвилині відкрила рахунок. Результативного удару завдала нападниця Ліона Ежені Ле Соммер.

Бразилія відігралась на 58-й хвилині. Дебінья отримала передачу у штрафному майданчику і пробила у правий кут. Втім збірна Франції змогла вирвати перемогу. На 83-й хвилині Венді Ренар з кута воротарського майданчика головою переправила у ворота подачу з кутового.

• Франція — Бразилія - 2:1;
    Голи: Ле Соммер, 17, Ренар, 83 – Дебінья, 58.