Жахливі наслідки підриву Каховської ГЕС: будинки на островах йдуть під воду

Читать на русском

В результаті підриву окупантами Каховської ГЕС будинки йдуть під воду

Читать на русском
Будинки під водою
Від будинків видніються тільки дахи

В результаті підриву окупантами Каховської ГЕС будинки йдуть під воду

Підрив окупантами Каховської ГЕС вже призвів до жахливих наслідків. Крім того, що вода вже затоплює Нову Каховку та прибережні населені пункти, в Херсонській області під водою опинилися будинки на острівній частині.

На кадрах, які з'явилися в Telegram-каналах, від будинків на острові видніються тільки дахи. Рівень води, який нещадно збільшується на водосховищі із-за дій окупантів, затоплює місця, де ще вчора проживали люди.

Водночас і Нова Каховка йде під воду. Рівень води в центрі міста значно збільшився. Будинок культури, який ще годину тому почало затоплювати, вже більш ніж наполовину знаходиться під водою.

Підрив Каховської ГЕС

Окупанти в ніч проти 6 червня підірвали дамбу гідроелектростанції. Внаслідок жорстоких дій росіян затоплення загрожує понад десяти населеним пунктам, серед них і острівна частина Херсону.

Наразі внаслідок підриву Каховської ГЕС станція повністю пішла під воду, відповідне відео з'явилося в мережі. Кадри вражаючі.

У результаті підриву Каховської ГЕС окупантами, наступні наслідки будуть надзвичайно страшними. Професор Херсонського державного університету відзначив, значна площа земель в Запорізькій області лишиться без зрошення, понад півмільйона людей залишаться без доступу до питної води, а багато водоймищ, озер і річок просто висохнуть. І це лише частина майбутніх проблем, що очікують українців.

Як повідомляв Інформатор, сьогодні президент України Володимир Зеленський провів екстрене засідання РНБО. Підрив Каховської ГЕС український лідер назвав терактом. На засіданні погодили комплекс міжнародних і безпекових заходів, щоб притягти рф до жорсткої відповідальності. Секретар РНБО Олексій Данілов сказав, що підрив росіянами гідроелектростанції - це принципово новий етап російської агресії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.