"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Моя нова пісня також спогад про теплі й ніжні моменти, про дні, коли все здавалося особливим, а квіти — найніжнішими у світі. Навіть якщо у стосунках уже немає того світла, спогади все одно залишаються з нами, лікують і наповнюють серце», — ділиться YAROMIYA.
3 травня росіяни обстріляли супермаркет АТБ у Херсоні. Гендиректор корпорації Борис Марков розповів про наслідки удару
Одна з ворожих ракет під час вчорашнього масованого обстрілу Херсона потрапила в магазин АТБ. Четверо покупців загинули. Троє співробітників супермаркету та ще п'ятеро відвідувачів отримали поранення.
Подробиці обстрілу супермаркету розповів генеральний директор корпорації АТБ Борис Марков. Також від імені компанії він висловив щирі співчуття родинам та близьким загиблих.
"Жахлива трагедія в Херсоні. В листопаді минулого року ми усі раділи деокупації Херсона! Слідкували за стрімкими подіями, шаленіли від появи в місті "фури АТБ", плакали від радості та обіймали наших героїчних захисників! Здавалося, мирне життя потроху повертається. Відкривалися магазини, поштові відділення, налагоджувалась транспортна та комунальна інфраструктура. Але.. Вчора ворог в черговий раз здійснив масований обстріл міста", - написав Марков.
Окупанти вдарили по місту посеред дня. Обстріл здійснювався по торгівельних об'єктах, залізничній станції, приватному сектору. В той час, коли там перебували звичайні містяни.
"Один із ворожих снарядів потрапив в наш магазин. На жаль, четверо покупців загинуло. Троє наших співробітників та ще п' ятеро відвідувачів отримали поранення. З офіційних джерел на сьогодні відомо, що в наслідок цього обстрілу загинула 21 людина, 48 отримали поранення", - повідомив Борис Марков.
"Такі події складно передбачити. Від них практично неможливо убезпечитись. Хто би які рецепти не пропонував. Ворог, який загнаний в кут, безжальний, підступний та здатний на найжорстокіші дії. Бо це - його фінальна агонія! Однак ми встоїмо! Подолаємо! Переборемо! Бо за нами правда! Слава Україні!" - написав Марков.
