“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Президент України має провести зустріч зі своїм колегою зі Штатів під час візиту до Нью-Йорку
Президент України Володимир Зеленський вже наступного тижня зустрінеться з президентом США Джо Байденом. З моменту останньої їх зустрічі пройшло понад два місяці. Крім цього, голова держава візьме участь у Генеральній Асамблеї ООН у Нью-Йорку.
Про це повідомляє газета NBC News у четвер, 14 вересня. За її даними, наразі невідомо, де саме відбудеться зустріч лідерів країн.
"Президент України Володимир Зеленський планує взяти участь у Генеральній Асамблеї ООН у Нью-Йорку наступного тижня", - розповіли у матеріалі.
Також відомо, що саме під час візиту до Сполучених Штатів він має зустрітися з президентом Джо Байденом. Але наразі незрозуміло, чи відбудеться зустріч Байдена і Зеленського в Нью-Йорку або ж нашому президенту доведеться вирушити до Білого дому.
Остання зустріч Володимира Зеленського і Джо Байдена відбулась 12 липня, на саміті НАТО у Вільнюсі. Американський президент запевнив, що Україна буде в НАТО, а його країна надаватиме допомогу завжди, бо може дати "трохи більше, ніж усі інші".
"Погані новини для вас, пане Зеленський. Ми нікуди не подінемось, а ви застрягли в нас", - з такого жарту почав діалог Джо Байден.
Після перемовин Зеленський зробив важливу заяву, а саме, що перемир'я на умовах росії не буде за жодних обставин. Президент також зазначив, що підтримка партнерів залежить від ситуації на полі бою. Але вона не зменшуватиметься.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.