Головна
Україна
Політика
00:10, 25 Січня
Информатор UA

Интро

Володимир Зеленський повідомив про важливі результати для оборони країни, яких вдалося досягти на дипломатичному фронті 24 січня. Про це він сказав у вечірньому відеозверненні. Зокрема, повідомив про допомогу з боку Франції в посиленні української ППО та розширення "бронетанкової співпраці". "Сьогодні ми продовжили наш дипломатичний марафон і маємо нові конкретні результати для нашої оборони, дуже важливі. Провів сьогодні тривалі переговори з президентом Франції Макроном. Багато тем. Дякую пану президенту за готовність посилити українську протиповітряну оборону, розширити нашу бронетанкову співпрацю. Саме цей бронетанковий елемент стає все більш вагомим для ситуації на фронті. Так само, як і артилерійський. Я дякую Франції та особисто Еммануелю за дуже потрібні нам рішення для посилення української артилерії. Дякую також за відповідне лідерство в рамках нашої антивоєнної коаліції", – розповів Зеленський. Росія готується до нової хвилі агресії Президент зазначив, що Росія готується до нової хвилі агресії – з тими силами, які вона здатна мобілізувати. Зараз окупанти вже посилюють тиск на Бахмутському, Вугледарському та інших напрямках. Свій тиск ворог прагне посилити ще масштабніше і кинути в бій більше людей і техніки. "А отже, ми всі у вільному світі маємо посилювати нашу співпрацю, щоб не лише відповісти на чергові російські злочинні дії. Хоча це буде, звичайно. Буде відповідь. А щоб настільки, наскільки можливо, не допустити нових російських злочинних дій. Ініціатива у війні має залишатися за нашими силами. І я почув сьогодні повне розуміння ситуації і в розмові з паном президентом Макроном, і в розмові з паном президентом Фінляндії, який був сьогодні з візитом у Києві", – повідомив президент України. Він зазначив, що є новий пакет підтримки від Фінляндії, зокрема оборонної. Окрім того, є готовність з боку Фінляндії посилювати санкції проти Росії та долучитися до дипломатичних ініціатив України. "Тобто сьогоднішній день завдяки французькому та фінляндському етапам нашого дипломатичного марафону дав змогу суттєво посилити український захист. Головне тепер – це швидкість реалізації всього того, про що ми домовилися", – звернув увагу Зеленський. Нагадаємо, 24 січня в Україну з робочим візитом прибув президент Фінляндії Саулі Нііністьо. Вранці він відвідав зруйновані рашистами Бородянку і Бучу, а потім поїхав до Києва. Там фінський президент зустрівся з Володимиром Зеленським. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Зеленський заявив про допомогу Україні від Франції та Фінляндії

Читать на русском

Президент України розповів про результати переговорів з лідерами двох держав

Читать на русском
Зеленський заявив про допомогу Україні від Франції та Фінляндії
Володимир Зеленський, президент України

Президент України розповів про результати переговорів з лідерами двох держав

Володимир Зеленський повідомив про важливі результати для оборони країни, яких вдалося досягти на дипломатичному фронті 24 січня.

Про це він сказав у вечірньому відеозверненні. Зокрема, повідомив про допомогу з боку Франції в посиленні української ППО та розширення "бронетанкової співпраці".

"Сьогодні ми продовжили наш дипломатичний марафон і маємо нові конкретні результати для нашої оборони, дуже важливі. Провів сьогодні тривалі переговори з президентом Франції Макроном. Багато тем. Дякую пану президенту за готовність посилити українську протиповітряну оборону, розширити нашу бронетанкову співпрацю. Саме цей бронетанковий елемент стає все більш вагомим для ситуації на фронті. Так само, як і артилерійський. Я дякую Франції та особисто Еммануелю за дуже потрібні нам рішення для посилення української артилерії. Дякую також за відповідне лідерство в рамках нашої антивоєнної коаліції", – розповів Зеленський.

Росія готується до нової хвилі агресії

Президент зазначив, що Росія готується до нової хвилі агресії – з тими силами, які вона здатна мобілізувати. Зараз окупанти вже посилюють тиск на Бахмутському, Вугледарському та інших напрямках. Свій тиск ворог прагне посилити ще масштабніше і кинути в бій більше людей і техніки.

"А отже, ми всі у вільному світі маємо посилювати нашу співпрацю, щоб не лише відповісти на чергові російські злочинні дії. Хоча це буде, звичайно. Буде відповідь. А щоб настільки, наскільки можливо, не допустити нових російських злочинних дій.

Ініціатива у війні має залишатися за нашими силами. І я почув сьогодні повне розуміння ситуації і в розмові з паном президентом Макроном, і в розмові з паном президентом Фінляндії, який був сьогодні з візитом у Києві", – повідомив президент України. Він зазначив, що є новий пакет підтримки від Фінляндії, зокрема оборонної. Окрім того, є готовність з боку Фінляндії посилювати санкції проти Росії та долучитися до дипломатичних ініціатив України.

"Тобто сьогоднішній день завдяки французькому та фінляндському етапам нашого дипломатичного марафону дав змогу суттєво посилити український захист. Головне тепер – це швидкість реалізації всього того, про що ми домовилися", – звернув увагу Зеленський.

Нагадаємо, 24 січня в Україну з робочим візитом прибув президент Фінляндії Саулі Нііністьо. Вранці він відвідав зруйновані рашистами Бородянку і Бучу, а потім поїхав до Києва. Там фінський президент зустрівся з Володимиром Зеленським.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.