RU
Головна
Україна
21:56, 17 Вересня
Информатор UA

Интро

Президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 20 серпня 2021 року і затвердив Стратегічний оборонний бюлетень нашої країни. Відповідний Указ № 473/2021 глава держави підписав у п'ятницю, 17 вересня. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента. Документ розроблений на підставі Стратегії національної безпеки України та Стратегії воєнної безпеки України. У його підготовці взяли участь Міноборони, Генштабу ЗСУ, представництво НАТО, центральні органи виконавчої влади, вчені громадські працівники. У бюлетені описані стратегічні цілі розвитку сил оборони до 2025 і 2030 року,з огляду на, що військова політика України реалізується за напрямами: забезпечення відсічі і стримування збройної агресії РФ проти України, відновлення суверенітету і територіальної цілісності нашої країни в межах державного кордону; розробка плану оборони України; своєчасне і організоване проведення мобілізації; впровадження в силах оборони передового досвіду, принципів і стандартів держав - членів НАТО, участь у спільних операціях і навчаннях з подальшою інтеграцією; ведення операцій у повітрі, на суші, на морі, протиборства у інформпросторі та кіберпросторі. Документ визначає основні принципи військово-кадрової та військово-технічної політики ВСУ. А також розвиток оперативних, бойових і спеціальних можливостей сил оборони за напрямками: прозора система кадрового менеджменту за принципами і стандартами НАТО; професійний і вмотивований особовий склад сил оборони, його соцзахист; сучасне озброєння і військова (спеціальна) техніка; розвинена військова інфраструктура, об'єднана логістика і достатні запаси матеріальних засобів, дієва система медичного забезпечення ЗСУ. Цілі розвитку сил оборони і необхідні фінансові ресурси деталізують в Державній цільовій програмі розвитку ЗСУ до 2026 року. На реалізацію завдань оборонного бюлетеню нашої країни гроші виділять як з державного бюджету, так і з інших джерел фінансування. Раніше Інформатор повідомляв, про що говорили на РНБО: фінансування оборонки і спільні з НАТО навчання . Також ми писали, що Зеленський затвердив стратегію воєнної безпеки України:що вона передбачає. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Зеленський затвердив оборонний бюлетень України: що це значить

Читать на русском
Зеленський затвердив оборонний бюлетень України: що це значить

Документ закріплює рух України на шляху до інтеграції в євроатлантичні структури безпеки Альянсу (НАТО)

Президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 20 серпня 2021 року і затвердив Стратегічний оборонний бюлетень нашої країни. Відповідний Указ № 473/2021  глава держави підписав у п'ятницю, 17 вересня.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента. 

Документ розроблений на підставі Стратегії національної безпеки України та Стратегії воєнної безпеки України.

У його підготовці взяли участь Міноборони, Генштабу ЗСУ, представництво НАТО, центральні органи виконавчої влади, вчені громадські працівники. 

У бюлетені описані стратегічні цілі розвитку сил оборони до 2025 і 2030 року,з огляду на, що військова політика України реалізується за напрямами:

  • забезпечення відсічі і стримування збройної агресії РФ проти України, відновлення суверенітету і територіальної цілісності нашої країни в межах державного кордону;
  • розробка плану оборони України;
  • своєчасне і організоване проведення мобілізації;
  • впровадження в силах оборони передового досвіду, принципів і стандартів держав - членів НАТО, участь у спільних операціях і навчаннях з подальшою інтеграцією;
  • ведення операцій у повітрі, на суші, на морі, протиборства у інформпросторі та кіберпросторі.

Документ визначає основні принципи військово-кадрової та військово-технічної політики ВСУ. А також розвиток оперативних, бойових і спеціальних можливостей сил оборони за напрямками: 

  • прозора система кадрового менеджменту за принципами і стандартами НАТО;
  • професійний і вмотивований особовий склад сил оборони, його соцзахист;
  • сучасне озброєння і військова (спеціальна) техніка;
  • розвинена військова інфраструктура, об'єднана логістика і достатні запаси матеріальних засобів, дієва система медичного забезпечення ЗСУ.

Цілі розвитку сил оборони і необхідні фінансові ресурси деталізують в Державній цільовій програмі розвитку ЗСУ до 2026 року.

На реалізацію завдань оборонного бюлетеню нашої країни гроші виділять як з державного бюджету, так і з інших джерел фінансування.

Раніше Інформатор повідомляв, про що говорили на РНБО: фінансування оборонки і спільні з НАТО навчання .

Також ми писали, що Зеленський затвердив стратегію воєнної безпеки України:що вона передбачає.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.