"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Парламент дозволив чиновникам не декларувати майно сім'ї
Президент Володимир Зеленський ветує законопроект № 4651 про пом'якшення відповідальності за електронне декларування чиновників. Парламент прийняв документ, сьогодні, у четвер, 3 червня.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента.
Проект закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України щодо вдосконалення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб'єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» був прийнятий українським парламентом сьогодні.
В ОП вважають, що документ "розмиває" відповідальність за межі не-декларування доходів чиновниками. Там мають намір боротися з цим.
Закон прийняли у другому читанні. Це означає, що він пройшов доопрацювання в комітетах і зазнав правки. Вони увійшли до нового документу і, на думку гаранта, до невпізнання змінили суть президентського закону.
Зокрема, депутати змінили підходи до декларування активів у володінні членів сім'ї декларанта. Це дасть можливість декларантам не вказувати у деклараціях рухоме і нерухоме майно, яким володіють або користуються їхні родичі. За такі дії декларантів не каратимуть.
Недобросовісні декларанти мотивують своє рішення тим, що їхні дружини, на яких переписано майно, не показують їм документи та те, чим володіють.
«Підписання закону у проголосованому у Верховній Раді вигляді неможливе. Це не те, чого очікують українці ... Ми повинні встановити пропорційне і справедливе покарання за правопорушення, пов'язані з декларуванням у вигляді кримінальної відповідальності», - підкреслив Зеленський.
Нагадаємо, система електронного декларування була вимогою Євросоюзу для запровадження безвізового режиму з Україною. Донині проводиться моніторинг цих зобов'язань. Венеціанська комісія у своєму висновку від 5 травня 2021 повністю підтримала пропозиції, висловлені в першому варіанті закону.
Раніше Інформатор повідомляв, що НАЗК допитає екс-заступника голови СБУ і п'ятьох керівників партій за недостовірне декларування.Також ми писали, що у «Слузі народу» пояснили відмову від кримінальної відповідальності за недостовірне декларування
Крім того Інформатор повідомляв, що Разумков підписав закон про відповідальність за недостовірне декларування
Також повідомлялося, що змінять нові поправки до Податкового кодексу України .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .