"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Зеленський заявив, що повернення українців з рф - пріоритетне питання
Президенти України та Туреччини обговорили питання повернення українців з російського полону на зустрічі у Стамбулі, яка відбулася ввечері 7 липня. Над цим важливим питанням дві держави працюють спільно. Про це український лідер повідомив під час спілкування з журналістами про результати переговорів.
"І кримські татари, і політв’язні, і всі інші наші полонені, і депортовані діти - це перше, повірте, на наших зустрічах, у наших телефонних контактах із президентом Ердоганом у будь-який час. Завжди ця тематика дуже актуальна. Тому що і для мене, і для президента люди - це пріоритет", - запевнив Володимир Зеленський.
Водночас він зауважив, що наразі недоцільно коментувати процес повернення. Для цього потрібні появи конкретних результатів.
У п'ятницю ввечері, 7 липня, президент України Володимир Зеленський прибув до Туреччини. Там він зустрівся з Реджепом Тайіпом Ердоганом. Очільники держави обговорили ряд питань, які стосуються нашої країни. Зокрема, під час спільної пресконференції Ердоган заявив, що Україна заслуговує на членство в НАТО. А також сказав, що хоче продовжити зернову угоду на два роки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.