Зеленський провів Ставку, на якій назвав головне завдання для Сирського

Читать на русском

Президент України окремо присвятив нараду темі захисту Харкова від російських ударів

Читать на русском
Володимир Зеленський
Зеленський обговорив системи ППО та РЕБ для Харкова на нараді. Фото: president.gov.ua

Президент України окремо присвятив нараду темі захисту Харкова від російських ударів

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з питань захисту міста Харкова від можливих російських ударів. Головними темами обговорення були питання фізичного захисту об'єктів енергетики та ефективність систем збиття дронів і ракет. Окремо він дав завдання українським дипломатам і назвав головне завдання головкому ЗСУ Олександра Сирського. 

Як Зеленський повідомив у себе в Telegram-каналі, на нараді було приділено особливу увагу можливостям зміцнення систем протиповітряної оборони (ППО) та радіоелектронної боротьби (РЕБ) на Харківщині. Зокрема, відбулися доповіді військових про ситуацію на основних бойових напрямках та про важливість ефективної логістики.

Президент висловив подяку усім, хто активно працює на центральному рівні та в Харкові та Харківській області над забезпеченням можливості нормального життя для мешканців. Також повідомив про роботу розвідки та спеціальних служб над новими заходами для зменшення російського військового потенціалу.

"Будуть окремі завдання для наших дипломатів щодо роботи з партнерами заради нових систем ППО для України", - повідомив він.

За словами Зеленського, головком Олександр Сирський представив інформацію про ситуацію на основних бойових напрямках. Розвідка та спеціальні служби працюють над новими кроками для зменшення російського потенціалу війни.

"Тримаємо позиції. Головне зараз – ефективна логістика", - акцентував Зеленський.

Терор Харкова: чого добиваються росіяни

Російські загарбники останні кілька місяців влаштовують справжній терор Харкова. Як заявило британське видання The Economist, окупанти хочуть перетворити місто на "сіру зону", непридатну для проживання цивільного населення. Саме тому вони щодня завдають по ньому ударів з різного типу озброєння.

Як заявляють експерти, Харків неможливо повністю захистити від атак Росії навіть такою системою ППО, як у Києві. На їх думку, скільки б батарей Patriot або SAMP/T не розмістили в місті, вони все одно будуть неефективними. Все через близькість до Росії. Але Зеленський все одно закликав партнерів посилити ППО для регіону.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.