Зеленський провів ротації в РНБО: звільнив заступника секретаря і призначив нового

Читать на русском

Заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України став Андрій Кононенко

Читать на русском
Зеленський звільнив заступника секретаря РНБО і призначив нового
Зеленський і укази

Заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України став Андрій Кононенко

У понеділок, 15 квітня, президент України Володимир Зеленський звільнив Олексія Соловйова з посади заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО). Іншим указом глава держави призначив заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Андрія Кононенка.

Про нові ротації стало відомо з відповідних указів на сайті Офіса президента. Обидва документи опубліковані.

"Звільнити Соловйова Олексія Станіславовича з посади заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України", - йдеться в указі президента №228/2024 від 15 квітня.

"Призначити Кононенка Андрія Валерійовича заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України", – йдеться в наступному указі президента №229/2024 від 15 квітня.

Зеленський звільнив заступника секретаря РНБО і призначив нового 1

Звільнення Данілова: що відомо

Напередодні, 26 березня, президент України Володимир Зеленський замінив секретаря Ради національної безпеки і оборони та голову Служби зовнішньої розвідки. Про це йдеться в указах, опублікованих на сайті Офісу президента.

Олексій Данілов обіймав посаду секретаря РНБО з жовтня 2019 року. Також на офіційному інтернет-представництві глави держави з’явився указ №188/2024 про призначення нового секретаря РНБО.

"Призначити Литвиненка Олександра Валерійовича секретарем Ради національної безпеки і оборони України", - йдеться в указі. 

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що вже колишній секретар РНБО Олексій Данілов говорив про складні місяці для України. Данілов наголошував, що росія готує потужні кампанії з провокацій для розгойдування держави. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.