Головна
Україна
Політика
23:11, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Глава держави Володимир Зеленський заявив, що правозахисна організація Amnesty International намагається амністувати державу-терориста, росію, й перекласти відповідальність з агресора на жертву. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на вечірнє відеозвернення Зеленського. "На жаль, сьогодні організація Amnesty International спробувала амністувати державу-терориста й перекласти відповідальність з агресора на жертвуКожен, хто амністує Росію і штучно створює такий інформаційний контекст, що якісь удари терористів є нібито виправданими або нібито зрозумілими, не може не усвідомлювати, що цим допомагає терористам", - сказав він. Нагадаємо, сьогодніAmnesty International випустила заяву про те, наче українські військові наражають на небезпеку мирне населення, розміщуючи техніку та озброєння в житлових районах. Фактично, це пряме копіювання російської пропаганди, яку вони просувають через всі щілини у всесвітній простір. В Офісі президента вже відреагували, заявивши, що життю українців загрожує тільки російська армія, а заяви Amnesty International є не чим іншим, як участю в дискредитаційній кампанії росії проти України. Своєю чергою генсек Amnesty International Агнес Каламар заявила, що критика їхніх звітів "не послабить неупередженість" організації та не змінить фактів. Ukrainian and Russian social media mobs and trolls: they are all at it today attacking @amnesty investigations. This is called war propaganda, disinformation, misinformation. This wont dent our impartiality and wont change the facts. https://t.co/YvMy2E3d6p Agnes Callamard (@AgnesCallamard) August 4, 2022 Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Зеленський про роспропаганду від Amnesty International: "Спробували амністувати державу-терориста"

Читать на русском
Зеленський про роспропаганду від Amnesty International: "Спробували амністувати державу-терориста"

Організація намагається перекласти відповідальність з агресора на жертву

Глава держави Володимир Зеленський заявив, що правозахисна організація Amnesty International намагається амністувати державу-терориста, росію, й перекласти відповідальність з агресора на жертву.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на вечірнє відеозвернення Зеленського. 

"На жаль, сьогодні організація Amnesty International спробувала амністувати державу-терориста й перекласти відповідальність з агресора на жертву… Кожен, хто амністує Росію і штучно створює такий інформаційний контекст, що якісь удари терористів є нібито виправданими або нібито зрозумілими, не може не усвідомлювати, що цим допомагає терористам", - сказав він. 

Нагадаємо, сьогодні Amnesty International випустила заяву про те, наче «українські військові наражають на небезпеку мирне населення, розміщуючи техніку та озброєння в житлових районах». Фактично, це пряме копіювання російської пропаганди, яку вони просувають через всі щілини у всесвітній простір. 

В Офісі президента вже відреагували, заявивши, що життю українців загрожує тільки російська армія, а заяви Amnesty International є не чим іншим, як участю в дискредитаційній кампанії росії проти України.  

Своєю чергою генсек Amnesty International Агнес Каламар заявила, що критика їхніх звітів "не послабить неупередженість" організації та не змінить фактів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.