Головна
Світ
15:43, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Важко говорити про захист прав від тих, хто підтримує найбільш безправну країну. Про дії організації розповіли в Центрі стратегічної комунікації, передає Інформатор. Міжнародна правозахисна організація Amnesty International випустила заяву про те, наче українські військові наражають на небезпеку мирне населення, розміщуючи техніку та озброєння в житлових районах. Фактично, це пряме копіювання російської пропаганди, яку вони просувають через всі щілини у всесвітній простір. Проте всі давно знають, що подібна тактика ведення війни притаманна саме росіянам. Доказів цього вже було зібрано більше, ніж достатньо. Усі ж звинувачення рф, а отже і Amnesty International не більше, ніж порожній звук. Радник голови ОПУ Михайло Подоляк уже прокоментував ці заяви організації. Життя людей для України є безумовним пріоритетом, саме тому ми проводимо евакуацію мешканців прифронтових міст. росія докладає максимум зусиль, щоби дискредитувати ЗСУ та зірвати постачання зброї, використовуючи всю мережу своїх агентів впливу. Шкода, що така організація, як Amnesty, бере участь у цій кампанії з дезінформації та пропаганди, заявив він. Також радник міністра оборони України Копитько додав, що організацію буквально закриває очі на те, що ж буде з мирними жителями України, якщо нам заборонять оборонятися. Агресор демонстративно не дотримується ніяких правил, і якщо ми хоч трохи послабимо оборону, це призведе лише до масових смертей невинних людей. При цьому, від нас, жертв агресії, вимагаються дотримуватися всіх існуючих правил. Раніше ми писали про те, хто очолить британський уряд замість Джонсона та що це означає для України. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International розповсюджує російську пропаганду

Читать на русском
Міжнародна правозахисна організація Amnesty International розповсюджує російську пропаганду

Рашисти продовжують просувати свій вплив

Важко говорити про захист прав від тих, хто підтримує найбільш безправну країну.

Про дії організації розповіли в Центрі стратегічної комунікації, – передає Інформатор.

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International випустила заяву про те, наче «українські військові наражають на небезпеку мирне населення, розміщуючи техніку та озброєння в житлових районах». Фактично, це пряме копіювання російської пропаганди, яку вони просувають через всі щілини у всесвітній простір. 

Проте всі давно знають, що подібна тактика ведення війни притаманна саме росіянам. Доказів цього вже було зібрано більше, ніж достатньо. Усі ж звинувачення рф, а отже і Amnesty International – не більше, ніж порожній звук. 

Радник голови ОПУ Михайло Подоляк уже прокоментував ці заяви організації.

«Життя людей для України є безумовним пріоритетом, саме тому ми проводимо евакуацію мешканців прифронтових міст. росія докладає максимум зусиль, щоби дискредитувати ЗСУ та зірвати постачання зброї, використовуючи всю мережу своїх агентів впливу. Шкода, що така організація, як Amnesty, бере участь у цій кампанії з дезінформації та пропаганди», – заявив він. 

Також радник міністра оборони України Копитько додав, що організацію буквально закриває очі на те, що ж буде з мирними жителями України, якщо нам заборонять оборонятися. Агресор демонстративно не дотримується ніяких правил, і якщо ми хоч трохи послабимо оборону, це призведе лише до масових смертей невинних людей. При цьому, від нас, жертв агресії, вимагаються дотримуватися всіх існуючих правил. 

Раніше ми писали про те, хто очолить британський уряд замість Джонсона та що це означає для України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.