Головна
Україна
Політика
22:32, 2 Серпня
Информатор UA

Интро

Аграрний експорт цього року потрібен, щоб у наших фермерів та агрокомпаній був достатній ресурс для посівної наступного року.Всі відновлені міжнародні звязки стануть внеском у посилення України. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні, передає Інформатор. За його словами, це питання продовольчої безпеки вже й для нашої країни зараз забезпечується наступний рік. "росія провокувала продовольчу кризу для того, щоб використовувати постачання пшениці, кукурудзи, олії як зброю... Так само, як вона вже робить із газом та нафтою. росія створює дефіцит, грає на підвищення цін, а коли це провокує соціальні негаразди вимагає політичних поступок. Це не повинно спрацювати з продовольством. Звичайно, ми розуміємо, з ким маємо справу. І в росії розуміють, що втрачають одну з можливостей тероризувати світ. Але коли світ обєднаний, коли партнери виконують взяті зобовязання можна досягати необхідного результату. Подивимось, як працюватиме зернова ініціатива найближчими днями. І я хочу, щоб це усвідомили всі в Україні попри ту дезінформаційну кампанію щодо зернової ініціативи, яку поширюють вороги нашої держави... Кожна гривня, яку заробляють наші аграрії, і всі відновлені міжнародні звязки України стануть внеском у посилення нашої держави. Говорив сьогодні з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Звичайно, ключова тема це оборонна підтримка нашої боротьби за свободу, це взаємодія, яку ми маємо посилювати постійно заради наших спільних інтересів", - сказав Зеленський. Раніше ми розповідали, скільки заплатила Україназа посередництво Туреччини у перемовинах по зерну. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Зеленський про експорт зерна: "Всі відновлені міжнародні зв’язки стануть внеском у посилення України"

Читать на русском
Зеленський про експорт зерна: "Всі відновлені міжнародні зв’язки стануть внеском у посилення України"

Експорт зерна - питання продовольчої безпеки вже й для нашої країни

Аграрний експорт цього року потрібен, щоб у наших фермерів та агрокомпаній був достатній ресурс для посівної наступного року. Всі відновлені міжнародні зв’язки стануть внеском у посилення України. 

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні, передає Інформатор

За його словами, це питання продовольчої безпеки вже й для нашої країни – зараз забезпечується наступний рік.

"росія провокувала продовольчу кризу для того, щоб використовувати постачання пшениці, кукурудзи, олії як зброю... Так само, як вона вже робить із газом та нафтою. росія створює дефіцит, грає на підвищення цін, а коли це провокує соціальні негаразди – вимагає політичних поступок. Це не повинно спрацювати з продовольством.

Звичайно, ми розуміємо, з ким маємо справу. І в росії розуміють, що втрачають одну з можливостей тероризувати світ.

Але коли світ об’єднаний, коли партнери виконують взяті зобов’язання – можна досягати необхідного результату. Подивимось, як працюватиме зернова ініціатива найближчими днями.

І я хочу, щоб це усвідомили всі в Україні – попри ту дезінформаційну кампанію щодо зернової ініціативи, яку поширюють вороги нашої держави... Кожна гривня, яку заробляють наші аграрії, і всі відновлені міжнародні зв’язки України стануть внеском у посилення нашої держави.

Говорив сьогодні з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Звичайно, ключова тема – це оборонна підтримка нашої боротьби за свободу, це взаємодія, яку ми маємо посилювати постійно заради наших спільних інтересів", - сказав Зеленський. 

Раніше ми розповідали, скільки заплатила Україна за посередництво Туреччини у перемовинах по зерну. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.