Документ українського президента передбачає зміну підходів до мобілізації та рекрутингу, розробки та нарощування виробництва новітніх зразків озброєння, захисту енергообʼєктів та енергосистеми
Президент України Володимир Зеленський вже зовсім скоро планує представити План внутрішньої стійкості України. Зробить це він у Верховній Раді у вівторок, 19 листопада. Глава держави детально озвучить суть всіх пунктів плану та розповість, як бачить їхню реалізацію.
Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на співрозмовників у фракції "Слуга народу" та в команді президента. За даними видання, ключовими пунктами внутрішнього Плану стійкості України є:
Зокрема, документ передбачає зміну підходів до мобілізації та рекрутингу, розробки та нарощування виробництва новітніх зразків озброєння, захисту енергообʼєктів та енергосистеми, залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій в українську економіку. Також зміни стосуються сучасної політики щодо зброї в цивільному обігу, створення Міністерства обʼєднання українців, належної інтеграції військових у соціальне життя.
У Верховній Раді президент детально озвучить суть цих пунктів та бачення їхньої реалізації. Попередньо, виступ Зеленського запланований на вівторок, тобто на 19 листопада.
Цю інформацію від УП вже прокоментував нардеп від "Голосу" Ярослав Железняк. Він заявив, що "внутрішній План стійкості й буде вважатися щорічним посланням Президента до Верховної Ради". Якраз минулого тижня Зеленський доручив керівнику ОП Андрію Єрмаку готувати проєкт щорічного Послання Президента до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.
Президент України Володимир Зеленський анонсував презентацію "Внутрішнього плану стійкості" для України, спрямовану на зміцнення країни в різних сферах. Цей документ буде складатися з 10 пунктів. Кожен з пунктів плану підготовлений спільнотою з урахуванням позицій громадянського суспільства та бізнесу.
Видання The Times 17 листопада повідомило, що план стійкості Володимира Зеленського на меті документ має підняти моральний дух та запевнити українців, що держава зможе боротися навіть за умови припинення допомоги з боку США. За даними видання, ще один аспект плану буде пов’язаний із культурною спадщиною. Влада буде звертатися до чисельної діаспори біженців з надією, що багато з них погодяться повернутися.
Також є пункти, які стосуються природних ресурсів, які пропонується відкрити для американських компаній. В експертній статті до плану йдеться про небезпеки, пов'язані з нездатністю зберегти природні ресурси України для експорту на Захід, і підкреслюється стратегічна важливість її літієвих родовищ для розвитку американських технологій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.