“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Консультативна рада буде створена як консультативно-дорадчий орган при президентові України
Президент України Володимир Зеленський в п'ятницю, 12 березня, підписав указ № 93/2021 про створення Консультаційної ради з питань забезпечення гарантій прав і основних свобод громадян, які брали участь у захисті України.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента. Указ набирає чинності з дня його опублікування.
Консультативна рада буде створена як консультативно-дорадчий орган при президентові України, відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України.
Рада покликана гарантувати захист прав і основних свобод наступних категорій громадян:
У семиденний термін керівник ОП повинен розробити проект положення про Консультативну раду.
Раніше Інформатор повідомляв, що Зеленський нагородив видатних українок за заслуги до жіночого дня .
Також повідомлялося, що Зеленський підписав нову редакцію закону про фінансовий лізинг .