"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
Президент поспілкувався з українськими полярниками в режимі реального часу
Президент України Володимир Зеленський в суботу, 6 лютого, нагородив українських полярників орденами з нагоди ювілею антарктичної станції «Академік Вернадський». Президент привітав дослідників з 25-річчям станції по відеозв'язку.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу президента.
Серед нагороджених першою особою держави - колишній посол України у Великій Британії Сергій Комісаренко та директор Центру антарктичних досліджень у 1993-1999 роках Петро Годжик. Вони безпосередньо домовлялися з Великобританією про передачу антарктичної станції України.
Комісаренко отримав орден князя Ярослава Мудрого III ступеню, а Годжик - орден князя Ярослава Мудрого V ступеню (посмертно).
Полярники повідомили президенту про необхідність розробки і фінансування програми на держрівні, а також попросили криголам для проведення автономних досліджень.
Зеленський пообіцяв вченим, що «програма - буде».
Раніше Інформатор повідомляв, що Зеленський хоче запровадити 6 нових релігійних свят в Україні .
Також повідомлялося, Зеленський посмертно присвоїв Кузьмі Скрябіну звання героя України .