«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Кольє» – це стовідсоткове влучання в мої сенси, мою аудиторію та в те, що мені хотілося б нести людям», – розповів автор пісні.
Дитина отримала травми та у важкому стані перебуває в лікарні
У вівторок, 19 липня, на вул. О.Бальзака у Деснянському районі Києва водій автомобіля "ВАЗ" збив дитину на пішохідному переході та намагався втекти. Йому вже повідомили про підозру.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу прокуратури Києва.
"Водій автомобіля "ВАЗ", перебуваючи за кермом у стані алкогольного сп’яніння (2,05 проміле), здійснив наїзд на малолітню дівчинку, 2016 р.н., яка разом з матір’ю переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу", - йдеться в повідомленні.
Внаслідок ДТП дитина отримала травми та у важкому стані, без свідомості, була госпіталізована до лікарні.
Після наїзду зловмисник намагався втекти з місця ДТП, але невдовзі був затриманий.
Наразі водію повідомили про підозру та вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою (ч. 2 ст. 286-1, ч. 1 ст. 135 КК України).
Також ми писали, що в Україні через війну зросла кількість загиблих в ДТП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.