"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Ігнат каже, що росіяни зарано дізналися про збиття їхньої ракети і це погано
Українцям зарано тішитися збиттю російської гіперзвукової ракети "Кинджал" із ЗРК Patriot. Бо наші війська досі мають мало таких систем ППО. Крім того, інформацію про знищення ЗМІ поширили надто швидко й росіяни зарано про це дізналися.
Про це в ефірі національного телемарафону заявив речник Повітряних Сил Юрій Ігнат. Він пояснив, що досі Patriot ніколи не працював з таким типом цілей як ракета "Кинджал", однак впорався цього разу успішно.
"Зарано росіяни дізналися про цю успішну роботу, тому що не хотілося так швидко публікувати", - заявив Ігнат.
Речник Повітряних сил зауважив, що наразі Україна потребує значно більше систем ЗРК Patriot та FSAF SAMP/T, щоб захистити від атак великі міста, об'єкти інфраструктури та атомної енергетики. Про це наша держава постійно говорить із партнерами.
"Маємо потішитись, що маємо таку зброю. Але тішитись рано, тому що її мало, її треба значно більше... Проти балістики треба зброю саме для цієї мети", - наголосив речник, додавши, що ЗРК Patriot більш далекобійна система в плані аеродинамічних цілей.
Крім того, каже Ігнат, нам необхідні західні винищувачі F-16, які стануть частиною ППО. Він також пояснив, що збиття "Кинджалів" досі лишається складним завданням, оскільки їх носіями є здебільшого літаки МіГ-31К. Таке судно підіймає ракету дуже високо, звідки відбувається пуск. Боєприпас розганяється до високої швидкості, тому її важко виявити.
Донедавна в України не було засобів, щоб збити "Кинджал". Але тепер перехопити цю ракету можливо завдяки ЗРК Patriot, хоча теж не 100%-во.
"Коли вже системи Patriot заступили на бойове чергування, власне, нічого не залишається, як випробовувати. Ніколи Patriot не працював з таким типом цілей, як Х-47 "Кинджал" і, як бачите, є успішна робота", - зазначив Ігнат.
6 травня Командувач Повітряних сил Микола Олещук розповів про збиття російської гіперзвукової ракети “Кинджал”. Перехопити ворожий снаряд вдалося завдяки установці Patriot. Ракету збили 4 травня під час нічної атаки по Києву. За словами Олещука, гіперзвукову ракету Х-47 випустили з території росії. Пуск здійснював літак МіГ-31К. Рашисти розраховували, що під час активної атаки ракета, яку й так не часто вдається перехопити, точно досягне цілі. Проте, операторам Patriot вдалося знешкодити “Кинджал”.
Збиття ворожого “Кинджалу” стало знаковою подією. Раніше це здавалося чимось неможливим. Гіперзвуковий снаряд перехопити дуже важко, а коли така можливість з’являється - зазвичай вже було пізно. До слова, ракету "Кинджал" представив путін у 2018 році, позиціонуючи, як “зброю нового покоління”. Стверджується, що крім звичайного наповнення вона може нести ядерні боєголовки до 480 кілограмів. Швидкість ракети складає до 12 350 км/год, що перевищує швидкість звуку в 10 разів. Радіус ураження ракети з урахуванням дальності польоту літака становить близько 3 тисячі кілометрів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.