Збірна України зіграла товариський матч з "Емполі"

Поєдинок відбувся в італійському місті Емполі на стадіоні "Карло Кастеллані".

Збірна України продовжує підготовку до матчів плей-офф відбору чемпіонату світу. Черговим суперником української команди став середняк чемпіонату Італії клуб «Емполі».

Про розвиток подій у матчі повідомляє Інформатор.

У вівторок, 17 травня, збірна України з футболу в рамках підготовки до матчів за вихід на чемпіонат світу в Катарі та поєдинків Ліги націй УЄФА провела контрольну зустріч. Суперником української команди став «Емполі», який на даний момент посідає у чемпіонаті Італії 14-е місце. Команди грали в наступних складах:

Емполі: Уйкані, Болі, Ісмайлі, Стулач, Хендерсон, Фацціні, Річчі, Ла Мантія, Какаче, Бандінеллі, Байрамі, Бальданці, Віті, Кутроне.

Запасні: Хваліч, Вікаріо, Еванджелісті, Верре, Кутроне, Бенассі, Содеро, Асллані, Інноченті, Бандінеллі, Стоянович, Пеццола, Парізі.

Україна: П'ятов, Караваєв, Забарний, Попов, Матвієнко, Пихальонок, Степаненко, Циганков, Шапаренко, Мудрик, Яремчук.

Запасні: Бущан, Бондар, Сирота, Сидорчук, Довбик, Бесєдін, Буяльський, Конопля, Качараба, Гармаш, Зубков, Різник, Сікан.

Першу мить створили господарі поля. На 2-й хвилині Бальданці вирвався до воріт збірної України, але переграти П'ятова не зумів. Бальданці продовжував загрожувати воротам українців, на 11-й хвилині пробивши поряд зі штангою. Збірна України перевела гру на половину поля суперника і стала набагато частіше з'являтися біля штрафного майданчика «Емполі». На 22-й хвилині Україна провела контратаку, проте удар Караваєва заблокував захисник. А ось наступного свого моменту українці реалізували. Циганков з правого флангу віддав Яремчуку і Роман негайно відправив м'яч у ближній кут. Незабаром Яремчук міг робити дубль, але влучив у штангу. На 44-й хвилині збірна України змарнувала ще один момент. Циганков вийшов віч-на-віч і пробив повз ворота. Розплата настала швидко. Через хвилину Ла Мантія спочатку не зміг перекинути Пятова, а потім підібрав м'яч і пробив під перекладину.

Збірна України знову вийшла уперед на першій хвилині другого тайму. Голкіпер «Емполі» відбив удар Яремчука, а от завадити Караваєву добити м'яч у ворота вже не зміг. На 53-й хвилині Україна збільшила відрив у рахунку. Пихальонок від лівого краю штрафного більярдного удару з рикошетом від дальньої штанги відправив м'яч у сітку. Яремчук вийшов віч-на-віч, але не зумів перекинути м'яч через голкіпера «Емполі», що вискочив на перехоплення. Тренери команд здійснили велику кількість замін, надавши ігровий час резервістам. Темп гри впав, адже товариський статус поєдинку не вимагав від «Емполі» запекло боротися за перемогу. Ну а збірна України своє завдання виконала, перевіривши у справі гравців та порадувавши українських уболівальників.

• Емполі - Україна 1:3 (Ла Мантія, 45 - Яремчук, 26, Караваєв, 46, Пихалёнок, 53).

Черговим суперником збірної України стане «Рієка» (Хорватія), а наступного тижня заплановано ще два матчі. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу збірної України у контрольному матчі з «Боруссією» та результатами поєдинків чемпіонату світу з хокею, зіграних 17 травня.