Збірна України зайняла друге місце у медальному заліку жіночого чемпіонату Європи з боксу

Турнір проходив у Чорногорії

Українські боксерки завершили виступи на Європейській першості у Чорногорії. На рахунку української збірної шість нагород. Вперше в історії українки здобули три золоті медалі.

У місті Будва (Чорногорія) закінчився жіночій чемпіонат Європи з боксу. Українські спортсменки завоювали шість медалей – 3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові. У медальному заліку збірна України стала другою, пропустивши вперед Ірландію.

Українські боксерки пробились до фіналів у чотирьох вагових категоріях. Тетяна Коб (до 52 кг) у фінальному поєдинку перемогла Венеліну Поптолєву з Болгарії. Анастасія Ковальчук (до 54 кг) вирішальний бій виграла у Бояни Войкович з Чорногорії. Марія Ловчинська (понад 81 кг) здолала представницю Азербайджану Айнур Рзаєву.

Марія Бова (до 63 кг) бій за золоту медаль програла ірландці Сарі Амі Бродхьорст. Ще дві українські боксери здобули бронзові медалі. Раїса Піскун (до 81 кг) та Анастасія Черноколенко (до 75 кг) у своїх вагових категоріях посіли треті місця.