Євро-2023 (U-21). Збірна України у меншості втримала перемогу над збірною Румунії

Українці вийшли у лідери групи

Україна U-21 Євро-2023
Румунія U-21 - Україна U-21 (Фото: УЄФА)

У Грузії та Румунії продовжуються матчі молодіжного чемпіонату Європи. Збірна України U-21, після перемоги над збірною Хорватії U-21, зустрічалась з молодіжною збірною Румунії. Нервовий матч завершився мінімальною перемогою нашої команди - 1:0.

Перший тайм

Українці почали матч дещо нервово. Помилки в обороні ледь не призвели до голу. На третій хвилині  Батагов пропустив передачу на Мунтяну, втім румунський футболіст у ворота не влучив. Після помилки Бражка через дві хвилини той же Мунтяну пробив у руки Трубіну. Збірна України відповіла ударом Кащука. Тирновану продемонстрував непогану реакцію і врятував свою команду. Впорався голкіпер румунської команди і з ударом Кащука на 24-й хвилині. Кащук не реалізував і третю свою нагоду. Форвард підсік м’яч над Тирновану, але не влучив у лівий кут. Не відсиджувалась в обороні і збірна Румунії. На 43-й хвилині Трубін перевів на кутовий небезпечний удар  Марковича.

Другий тайм

Після перерви збірна України активізувалась. Українці заробили декілька кутових, а на 56-й хвилині Сікан влучив у поперечину. Румуни зосередились на обороні своїх воріт і нечасто переходили центральну лінію поля великими силами. Збірній України не вдавалось знайти шпарину у захисті суперника. І все ж наполегливість принесла свої плоди. На 89-й хвилині Дікан зрізав у свої ворота простріл Брагару. Догравала матч збірна України у меншості. Ванат піддався на провокацію суперника і отримав червону картку.

Румунія U-21: Тирновану, Пантя, Раковіцан (ЖК, 90+1), Дікан, Цику, Ліксандру (ЖК, 13), Скречу, Ішфан, Мунтяну, Петріла (ЖК, 30), Маркович.
Запасні: Попа, Горча, Албу (ЖК, 90+1), Мікулеску, Кимпану, Борза, Мазілу, Піту, Попеску, Думітреску (ЖК, 90+4), Бирліджа, Поп.

Україна U-21: Трубін, Сич, Батагов, Таловєров, Вівчаренко, Бондаренко, Бражко, Кащук, Судаков, Криськів, Сікан.
Запасні: Нещерет, Фесюн, Сирота, Желізко, В’юнник, Салюк, Мудрик, Ванат (ЧК, 90+2), Лях, Назаренко, Брагару, Очеретько.

• Румунія U-21 — Україна U-21 0:1 (Дікан, 89, автогол).

Після двох матчів збірна України набрала шість очок і вийшла у лідери. В іншому поєдинку групи В зіграють молодіжні збірні Хорватії та Іспанії. Початок зустрічі о 21-45 за київським часом. В разі перемоги Іспанія може посунути збірну України з першого місця.