Євро-2023 (U-21). Збірна України у чудовому стилі обіграла Хорватію

Кащук став автором першого голу турніру

Україна U-21  - Хорватія U-21
Україна U-21 - Хорватія U-21 (Фото: УЄФА)

Сьогодні, 21 червня, в Грузії та Румунії розпочався молодіжний чемпіонат Європи-U-21. Збірна України у першому матчі на турнірі (група В) зустрічалась з молодіжною збірною Хорватії. Українці здобули перемогу, забивши по м’ячу у кожному з таймів.

Перший тайм

Збірна України активніше почала матч. На стартових хвилинах зустрічі українці провели декілька атак, але Хорватія надійно зіграла у захисті. Україна відкрила рахунок на 19-й хвилині. Кащук пройшов чотирьох суперників і рикошетом від правої стійки відправив м’яч у сітку. Після голу збірна України віддала ініціативу і перейшла на контратакувальну гру. Небезпеку біля воріт України хорвати в основному створювали після стандартів. Трубін врятував команду, відбивши на 34-й хвилині удар Булата зі штрафного.

Другий тайм

На 48-й хвилині Україна збільшила перевагу в рахунку. Сікан продавив захисника і з лінії воротарського майданчика головою замкнув навіс Кащука. На 62-й хвилині збірній України відверто пощастило - Стойкович з близької відстані поцілив у поперечину. Гравці збірної Хорватії дуже хотіли врятувати матч. Але надійна гра оборони і голкіпера збірної України не дозволила їм це зробити. До того ж збірна України не притискалась до воріт і своїми контратаками постійно тримала у напрузі захист суперника.

Тим не менш у суперника було кілька моментів, коли наш захист просто дивився футбол. Тренерський штаб Ротаня має зробити певні висновки.

Україна U-21: Трубін, Сич, Батагов, Таловєров, Вівчаренко, Бондаренко, Бражко, Кащук, Криськів, Брагару, Сікан.
Запасні: Нещерет, Фесюн, Сирота, Желізко, В’юнник, Салюк, Мудрик, Ванат, Лях, Назаренко, Очеретько, Судаков.

Хорватія U-21: Котарські, Сігур, Франьїч, Перкович, Чоліна, Булат, Пршир, Качавенда (ЖК, 16), Батуріна, Бельйо, Фріган.
Запасні: Пандур, Чавліна, Палаверса, Солдо, Шего, Шимич, Галешич, Крізманич, Стойкович (ЖК, 82), Відович, Годжа, Фрук.

•  Україна U-21 — Хорватія U-21 2:0 (Кащук, 19. Сікан, 48).

В іншому матчі нашої групи В зіграють молодіжні збірні Румунії та Іспанії. Початок матчу о 21-45 за київським часом.

Раніше Інформатор розповідав результати жеребкування кваліфікації Ліги чемпіонів та Ліги конференцій. Також ми повідомляли про плани голкіпера Шахтаря Андрія Пятова продовжити кар’єру гравця.