Збірна України стала другою на чемпіонаті Європи-U17 з баскетболу 3х3

Турнір проходив в Португалії і зібрав найсильніші збірні Європи.

Чоловіча збірна України-U17 (гравці до сімнадцяти років) у фіналі чемпіонату Європи поступилася збірній Словенії. Жіноча збірна посіла четверте місце, програвши матч за бронзу збірній Білорусі.

Про хід поєдинків чемпіонату Європи U-17 повідомляє Інформатор з посиланням на ФБУ .

У неділю, 19 вересня, на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3 серед збірних U-17 відбулися поєдинки плей-офф. І чоловіча та жіноча збірні України пробилися до вирішальної стадії змагань, успішно подолавши груповий етап.

Чоловіча збірна України-U17 виступала в складі: Ростислав Кабанов, Владислав Семеріч, Марк Черногріцкій і Олександр Орешин. У першому матчі групового етапу українці в напруженій боротьбі з рахунком 18:15 обіграли збірну Сербії. У другому поєдинку юні українські баскетболісти розгромили однолітків з Росії 21: 9.

Посівши перше місце в групі, українці у чвертьфіналі зустрілися з бронзовим призером чемпіонату світу збірною Білорусі. У цьому поєдинку перемогу українцям приніс кидок Чорногрицького на останній секунді. 18:17 А Україна U-17 пройшла в півфінал.

У півфіналі збірна України зустрілася зі збірною Угорщини. Ближче до кінця поєдинку українці відірвалися від суперника. Однак угорці змогли зібратися і навіть могли зрівняти рахунок, але не закинули два штрафних. У підсумку збірна України виграла 14:12 і вийшла у фінал. А збірна Угорщини стала бронзовим призером, обігравши в матчі за третє місце господарів турніру португальців з рахунком 16:12.

У головному поєдинку чемпіонату Європи збірної України-U17 протистояла збірна Словенії. Українці відмінно почали матч і повели 5: 1. Після п'яти хвилин поєдинку, який в баскетболі 3х3 триває 10 хвилин чистого ігрового часу, рахунок був 8: 5 на користь України. За 2 хвилини і 18 секунд до кінця основного часу словенці зрівняли рахунок, а потім і вийшли вперед 13:12.

На початку 10-ї хвилини матчу зберігалося перевага збірної Словенії в одне очко. Українцям не вдалося утримати суперника, і збірна Словенії відсвяткувала підсумкову перемогу з рахунком 19:14.

Жіноча збірна України-U17 виступала в складі: Карина Панчук, Катерина Чікаодірі Дике, Олександра Семенчук і Анастасія Венжик.

Женская сборная Украины U-17

Жіноча збірна України U-17

На груповій стадії змагань юні українські баскетболістки в першому матчі обіграли збірну Австрії 16: 6, а потім у впертій боротьбі поступилися команді Росії 15:16.

У чвертьфіналі українки з рахунком 13: 9 виграли у збірної Нідерландів. А ось в поєдинку за вихід у фінал збірна України практично без шансів програла збірній Німеччини 4:16.

Збірна України-U17 в матчі за третє місце зустрілася з командою Білорусі. Українкам протягом практично всього матчу доводилося наздоганяти суперниць. В результаті сил на останній ривок не вистачило, і українські баскетболістки поступилися з рахунком 10:14.

Чемпіоном Європи-U17 серед жіночих збірних стала збірна Іспанії. У фінальному поєдинку іспанки з рахунком 15: 7 обіграли кривдниць збірної України збірну Німеччини. Примітно, що збірні Іспанії та Німеччини на попередній стадії турніру грали в одній групі, і тоді перемогу з рахунком 10: 9 здобула збірна Німеччини.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчів 8-го туру УПЛ, а також про результати поєдинків в Українській хокейній лізі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут