Збірна США виграла молодіжний чемпіонат світу, Фінляндія завоювала «бронзу»

Збірна Росії залишилася без медалей.

Канадці на домашньому чемпіонаті світу в фіналі програли збірній США. У матчі за третє місце Фінляндія обіграла Росію.

Про перебіг подій в матчах чемпіонату U-20 повідомляє Інформатор з посиланням на IIHF.

В Едмонтоні (Канада) завершився молодіжний чемпіонат світу з хокею для гравців віком до двадцяти років (МЧМ U-20). У середу, 6 січня відбулися матч за третє місце і фінал.

У поєдинку за третє місце зустрілися невдахи півфіналів.Напередодні фіни поступилися збірній США, а Росія програла Канаді. І якщо в поєдинку США - Фінляндія інтрига зберігалася до останньої секунди, то канадці не залишили жодних шансів супернику, розгромивши Росію 5: 0.

Рахунок в матчі на 7-й хвилині відкрили хокеїсти збірної Росії - Сафонов зіграв на добиванні після кидка Грошева. Фінляндія відігралася на 26-й хвилині. Розіграш шайби в зоні суперника завершився дальнім кидком, який Лунделл підправив у ворота.

На початку третього періоду фіни вийшли вперед. Гол став повторенням попереднього, тільки тепер шайбу в ворота підправив Петман. На останніх хвилинах росіяни зняли голкіпера і отримали ще дві шайби в порожні ворота. Спершу відзначився Лунделл, а за 13 секунд до кінця матчу Парссінен остаточно поховав надії збірної Росії на медалі.

У поєдинку за «золото» зійшлися збірні Канади і США. Канадці виграли всі свої матчі попередні матчі, в пасиві у американців була поразка від збірної Росії в стартовій зустрічі на турнірі.

Перша половина стартового періоду пройшла в рівній боротьбі. Команди по черзі проводили активні відрізки, в ході яких могли відкрити рахунок. Але першу шайбу вдалося закинути збірної США - Туркот підставив ключку під кидок від синьої лінії, і на 14-й хвилині вивів американців вперед.

Після перерви вже на 32-й секунді Зеграс підібрав відскочив від зовнішньої сторони сітки шайбу і відправив її під ближню штангу, зробивши рахунок 2: 0 на користь збірної США. Не дивлячись на всі спроби збірної Канади переломити хід матчу, рахунок в подальшому не змінився. Збірна США відсвяткувала перемогу, ставши молодіжним чемпіоном світу в п'ятий раз в історії.

Матч за 3-е місце:

• Фінляндія U-20 - Росія U-20 4: 1 (0: 1, 1: 0, 3: 0);

Фінал МЧМ U-20:

• Канада U-20 - США U-20 0: 2 (0: 1, 0: 1, 0: 0).

Єдиним великим міжнародним хокейним турніром в хокейному календарі залишається чемпіонат світу в елітному дивізіоні, який пройде у травні 2021 року. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про матчі стадії 1/4 фіналу молодіжного чемпіонату світу з хокею і про поєдинки Української хокейної ліги .