Збірна Швеції U-20 з великим рахунком обіграла Чехію

Вирішальним у матчі став другий період.

Пропустивши першою, збірна Швеції змогла переломити хід поєдинку і здобути перемогу.

Про перебіг подій в матчах чемпіонату U-20 повідомляє Інформатор з посиланням на IIHF .

У суботу, 26 грудня, в матчі групи В зустрілися збірні Чехії та Швеції. Поєдинок активніше почали шведи, але незабаром збірна Чехії перехопила ініціативу, зрівнявшись з суперником за кількістю кидків в створ воріт. На 9-й хвилині голкіпер збірної Чехії Малик врятував свою команду, відбивши кидок Ганлера практично в упор. Чехія заробила перше в матчі чисельну перевагу і на 11-й хвилині його реалізувала. Мисак знайшов щілину між штангою і щитком голкіпера, куди і відправив шайбу. Минуло всього 32 секунди, і збірна Швеції рахунок зрівняла. Костмар замкнув наброс Содерстрома на дальню штангу. Воротар збірної Швеції Альнефельт на лінії воріт пасткою викинув шайбу після кидка Міхала Теплі. Те, що шайба не перетнула лінію, арбітри з'ясували після перегляду повторів. В кінці періоду збірна Чехії вдруге отримала чисельну перевагу, але на цей раз реалізувати його не змогла.

Третє видалення у шведів дозволило збірної Чехії старт другого періоду провести в більшості. На 24-й хвилині Альнефельт відвів загрозу від своїх воріт, відбивши кидок Клікоркі. На 28-й хвилині першого більшість отримала збірна Швеції і незабаром реалізувала його. Сундсвік підібрав відскочив від борта шайбу і відправив її в ближній кут воріт. Чехи знову отримали чисельну перевагу і відразу ж пропустили результативну контратаку. Хейнеман вийшов на побачення з Маліком і переграв голкіпера збірної Чехії. На 37-й хвилині відскік від борта знову зіграв на користь збірної Швеції. На цей раз Теодор Нідербах опинився в потрібний час в потрібному місці і зробив рахунок у поєдинку 4: 1.

Перші хвилини заключного періоду команди провели в зоні збірної Чехії. І на 46-й хвилині Содерблом закинув п'яту шайбу, продемонструвавши чудову техніку і майстерне володіння ключкою. У чехів нічого не виходило в атаці, а шведи на 53-й хвилині закинули ще раз. Бьйoрселіус з п'ятачка відправив у ворота збірної Чехії шосту шайбу. За дві з половиною хвилини до кінця матчу Ганлер реалізував більшість збірної Швеції, кидком під поперечину завершивши комбінацію в зоні чеської команди.

• Швеція U-20 - Чехія U-20 7: 1 (1: 1, 3: 0, 3: 0).

Чемпіонат світу в Канаді триватиме до 6 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про матчі молодіжного чемпіонату світу з хокею,а також про поєдинки Української хокейної ліги .