Збірна Канади виграла молодіжний чемпіонат світу з хокею

Переможець змагань визначився у овертаймі

Чехія U-20 - Канада U-20 (Фото: IIHF)

В канадському місті Галіфакс закінчився молодіжний чемпіонат світу з хокею. У вирішальному поєдинку турніру зійшлись збірні Чехії та Канади. Чехія відіграла відставання у дві шайби, але поступилась у додатковий час.

У п’ятницю, 6 січня, на молодіжному чемпіонаті світу з хокею відбувся фінальний поєдинок. Збірна Чехії U-20  грала проти господарів турніру, збірної Канади. Команди вже зустрічались на груповому етапі змагань. В тому матчі перемогу з рахунком 5:2 здобула збірна Чехії.

Перебіг матчу

Канадці за підтримки рідних трибун відразу пішли вперед і завдали першого кидка по воротах. На другій хвилині Чехія отримала чисельну більшість, але майже нічого в атаці не створила. Взагалі, команди рідку турбували голкіперів. За 9 хвилин ігрового часу суперники лише по разу влучили у площину воріт. А на 10-й хвилині кидок гравця збірної Чехії прийняла на себе поперечина канадських воріт. Через три хвилини Канада відкрила рахунок. Гюнтер реалізував більшість,  потужним кидком з рикошетом від поперечини відправивши шайбу у сітку. Канада продовжила тиснути і втратила декілька нагод збільшити перевагу в рахунку.

На другій хвилині другого періоду воротар збірної Чехії отримав пошкодження у зіткненні з суперником. На лід вже готувався вийти резервний голкіпер, але Суханек зміг продовжити матч. Канада ж закинула вдруге на 25-й хвилині матчу. Райт продерся крізь захисників і вразив правий верхній кут. Канадці обертів не скидали. Суханек неодноразово рятував свою команду, а на 29-й хвилині на допомогу голкіперу збірної Чехії прийшла поперечина.

Початок третього періоду пройшов у рівній боротьбі. Команди по черзі проводили атаки і намагалися вразити ворота одна одної. Канадці намагалися контролювати шайбу, чехи ж старались проводити швидкі атаки, адже час грав не на їхню користь. На 53-й хвилині Чехія скоротила відставання. Куліх зіграв на добиванні та повернув інтригу. А ще через 54 секунди Кос зрівняв рахунок.

Гра продовжилась в овертаймі, який за регламентом змагань мав тривати 20 хвилин. І таких овертаймів могло бути стільки, скільки буде потрібно для вирішальної шайби. Адже серії післяматчевих булітів у фінальному поєдинку не передбачалось. Втім Канада вирішила все достатньо швидко. На 7-й хвилині додаткового часу Гюнтер приніс перемогу, а з нею і чемпіонський титул канадцям.

• Чехія U-20 — Канада U-20 2:3 (0:1; 0:1; 2:0; 0:1).

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчу за трете місце молодіжного чемпіонату світу з хокею. Також ми повідомляли про перехід Кріштіану Роналду у клуб із Саудівської Аравії «Аль-Наср».