Збірна Канади стала другим фіналістом молодіжного чемпіонату світу з хокею

Господарі турніру пробились у фінал

США U-20 - Канада U-20 (Фото: IIHF)

В канадських містах Галіфакс та Монктон проходять матчі молодіжного чемпіонату світу з хокею. У другому півфіналі зійшлись збірні США та Канади. Канадці поступались по ходу матчу, але змогли вийти переможцями.

У четвер, 5 січня, на молодіжному чемпіонаті світу з хокею відбувся другий півфінальний матч. Господарі турніру канадці грали проти збірної США.

Перебіг поєдинку

Збірна США відкрила рахунок на початку другої хвилини першого періоду. Автором шайби став Кулі. На 11-й хвилині Коннорс закріпив успіх американців. Канадці не знітились і через хвилину Бедарк скоротив відставання. На першій хвилині другого періоду Станковен рахунок зрівняв. Згодом Фантілли та Руа зробили збільшили перевагу збірної Канади до двох шайб.

На 10-й хвилині другого періоду Кларк зробив рахунок 5:2. За чотири хвилини до кінця основного часу канадці залишились у меншості. Збірна США зняла голкіпера і отримала шайбу у порожні ворота.

• США U-20 — Канада U-20 2:6 (2:1; 0:3; 0:2).

Сітка турніру

Збірна Канади у фіналі зіграє зі збірної Чехії. Збірна США побореться за третє місце зі збірною Швеції.

Турнірна сітка

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг півфіналу молодіжного чемпіонату світу з хокею. Також ми повідомляли про перехід Кріштіану Роналду у клуб із Саудівської Аравії «Аль-Наср».