Збірна Канади перемогла Німеччину та стала чемпіоном світу з хокею

Володарем бронзових медалей стала збірна Латвії

Канада — Німеччина
Канада — Німеччина (Фото: IIHF)

У неділю, 28 травня, на чемпіонаті світу з хокею пройшли фінал та матч за третє місце. За звання найсильнішої хокейної команди світу вели боротьбу збірні Канади та Німеччини. Бронзові медалі розіграли збірні США та Латвії.

Матч за третє місце

Спочатку визначався володар бронзових медалей. Збірна Латвії відкрила рахунок на 8-й хвилині, реалізувавши більшість. Букартс залишився один перед воротами збірної США і відправив шайбу під поперечину. Американці відігрались досить швидко. На 10-й хвилині Грімальді влучно кинув у лівий кут. На 17-й хвилині збірна Латвії знову повела в рахунку. Якш просто заштовхав шайбу у ворота збірної США. Втім ще до перерви Грімальді зрівняв рахунок, реалізувавши чисельну перевагу.

США — Латвія (Фото: IIHF)

У другому періоді збірна США значно випереджала суперника за кількістю кидків у площину воріт. Але рахунок залишився без змін. Наполегливість американців дала результат на 47-й хвилині. Коронато, зігравши на добиванні, відправив шайбу у вільний кут воріт. Латвія не здалася і на 55-й хвилині Рубінс зробив рахунок 3:3. Гра продовжилась в овертаймі, на другій хвилині якого Рубінс приніс перемогу збірній Латвії.

• США — Латвія 3:4 (2:2; 0:0; 1:1; 0:1).

Фінал

У головному матчі турніру зійшлись збірні Канади та Німеччини. Якщо від збірної Канади завжди очікують високих результатів, то поява у фінальному матчі збірної Німеччини стала певною несподіванкою.

При рівній грі рахунок відкрила збірна Німеччини. На 8-й хвилині Петерка зліва заскочив у зону суперника і відправив шайбу у дальній кут. Канадці швидко відігрались. На 11-й хвилині Бле кидком у вільний кут завершив швидку атаку збірної Канади.

Суперники активізувались у другій половині другого періоду. Кожна з команд втратила по декілька можливостей для взяття воріт. Доля посміхнулась збірній Німеччини. На 34-й хвилині Фішбух вивів німецьку команду вперед. Проте лідирували німці недовго. На 38-й хвилині Краус зрівняв рахунок, використавши чисельну перевагу.

На 5-й хвилині третього періоду збірна Канади вперше в матчі повели в рахунку. Канадці відібрали шайбу у зоні суперника і Бле оформив дубль. Збірна Канади змогла розвинути успіх. На 52-й хвилині під час контратаки Тоффолі не став віддавати передачу партнеру, а кидком між щитків прошив голкіпера. За три хвилини до кінця основного часу збірна Німеччини зняла голкіпера. Лотон зняв усі питання, закинувши у порожні ворота.

• Канада — Німеччина 5:2 (1:1; 1:1; 3:0).

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу 29-го туру УПЛ «Шахтар» - СК «Дніпро-1». Також ми повідомляли про перемогу Еліни Світоліної на тенісному турнірі у Франції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут