"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
З 2009 року за допомогою збірної втекли 60 гравців
Збірна Еритреї відмовилася від участі у відборі на чемпіонат світу-2026. Країна, яка є однією з союзниць Путіна, надто боїться втечі власних гравців.
За інформацією The Guardian, в Еритреї побоюються втечі футболістів з табору збірної та пошуку ними політичного прихистку за кордоном. Саме тому збірна, яка брала участь у жеребкуванні відбіркового турніру, знялася з відбору.
Еритрея потрапила до однієї групи з Марокко (півфіналіст чемпіонату світу) та Замбією (володар південно-африканського Кубка КОСАФА). Але оскільки в середині країни немає стадіону, який відповідав би вимогам для організації міжнародних матчів, збірна має грати всі свої матчі за кордоном.
Після підготовки до матчів члени футбольної федерації Еритреї спробували переконати членів уряду відпустити збірну на відбіркові поєдинки. Але такого дозволу не отримали. Це пов'язано з тим, що з 2009-го року виїзні матчі як засіб для втечі використали вже 60 еритрейських футболістів.
Національна команда Еритреї не грала у офіційних матчах з грудня 2019-го року - тоді вони грали з Угандою в фіналі Кубка КЕСАФА. А взагалі останній матч еритрейців датується 2020-м роком - тоді був товариський матч проти Судану.
Через відсутність матчів збірна наразі не проходить до світового рейтингу FIFA.
Країна, яка з'явилася на світовій мапі у 1993-му році, досі керується однією й тією самою людиною - 76-річним диктатором Ісайясом Афеверкі. За твердженням правозахисної організації Human Rights Watch, еритрейський уряд вважається одним з найгірших у світі, а сама Еритрея знаходиться на останньому місці в світі в індексі свободи слова
Одночасно в країні катастрофічно низький рівень життя. Еритрея – одна з найбідніших і найменш розвинених країн Африки, і це при тому, що на її території залягає велика кількість цінних природних ресурсів, включаючи мідь, золото, граніт, мармур і калій.
І при всьому цьому Еритрея є одним з союзників Росії. Багато в чому тому, що РФ є однією з небагатьох країн, що визнає уряд Еритреї.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.