Збірна Аргентини: шлях до фіналу Чемпіонату світу-2022

Аргентина може втретє виграти чемпіонат світу

Збірна Аргентини на шляху до фіналу (Фото: fifa.com)

На ЧС-2022 у Катарі 18 грудня відбудеться фінальний поєдинок. У вирішальному двобої зійдуться збірні Аргентини та Франції. Останній раз Аргентина ставала чемпіоном світу у 1986 році.

Перед стартом ЧС-2022 збірну Аргентини вважали одним з головних претендентів на перемогу. У Катар команда пробилась зайнявши у зоні відбору Південної Америки друге місце. У рейтингу ФІФА збірна Аргентини посідає третю позицію.

Заявка збірної Аргентини на ЧС-2022

Голкіпери: Еміліано Мартінес («Астон Вілла»), Херонімо Рульї («Вільярреал»), Франко Армані («Рівер Плейт»).

Захисники: Науель Моліна («Атлетіко»), Гонсало Монтьєль («Севілья»), Крістіан Ромеро («Тоттенгем»), Херман Песселя («Бетіс»), Ніколас Отаменді («Бенфіка»), Лісандро Мартінес («Манчестер Юнайтед»), Маркос Акунья («Севілья»), Ніколас Тальяфіко («Ліон»), Хуан Фойт («Вільярреал»).

Півзахисники: Родріго де Пауль («Атлетіко»), Леандро Паредес («Ювентус»), Алексіс Мак Аллістер («Брайтон»), Гідо Родрігес («Бетіс»), Папу Гомес («Севілья»), Енцо Фернандес («Бенфіка»), Ексекіель Паласіос («Баєр»).

Нападники: Анхель Ді Марія («Ювентус»), Лаутаро Мартінес («Інтер»), Хуліан Альварес («Манчестер Сіті»), Ніколас Гонсалес («Фіорентина»), Хоакін Корреа («Інтер»), Пауло Дібала («Рома»), Ліонель Мессі (ПСЖ).

Збірна Аргентини стала співавтором однієї з головних несподіванок ЧС-2022, програвши стартовий матч збірній Саудівської Аравії. У другому турі Аргентина у важкій боротьбі перемогла збірну Мексики, а в останньому матчі групового етапу обіграла збірну Польщі.

Група С
Група С

У матчі 1/8 фіналу Аргентина з рахунком 2:1 здолала збірну Австралії. У чвертьфіналі Аргентині протистояла потужна збірна Нідерландів. Аргентина вигравала 2:0, але Вегхорст спочатку скоротив різницю, а на останніх секундах компенсованого часу зрівняв рахунок. Справа дійшла до серії післяматчевих пенальті, в якій перемогла Аргентина.

У півфіналі Аргентина зустрічалась зі збірною Хорватії. Хорвати володіли ініціативою, але пропустили у свої ворота. На 32-й хвилині голкіпер збірної Хорватії невдало вийшов на перехоплення і збив Альвареса. Пенальті реалізував Мессі, а на 39-й хвилині забив вже сам Альварес. На 69-й хвилині все той же Альварес замкнув передачу Мессі та встановив остаточний рахунок матчу.

Турнірна сітка

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчу за третє місце ЧС-2022 між збірними Хорватії та Марокко. Також ми розповідали про шлях збірної Франції до фіналу чемпіонату світу в Катарі.