Головна
Україна
Події
18:13, 4 Листопада
Информатор UA

Интро

Правоохоронці затримали жінку, яка під час окупації Куп'янська на Харківщині перейшла на бік рф. Зрадниця  збирала "податки" з людей для окупантів. Про це повідомили на сторінці ДБР, - передає Інформатор. Зокрема, зазначається, що зрадниця сама виявила ініціативу аби працювати на рф та "злила"  базу платників податків. "Після того, як у Куп’янськ зайшли збройні формування рф, зрадниця одразу пішла з ними домовлятися, розказала, що працювала в місцевій податковій і може надати дані місцевих платників податків", - йдеться у повідомленні. За інформацією від ДБР, жінку одразу взяли в окупаційну адміністрацію. Вона допомагала загарбникам вести документообіг, а також збирати "данину" з місцевого населення під виглядом податків. "Після звільнення Куп’янська жінка втекла до Харкова. ДБР вдалося встановити де ховається колишня працівниця Куп’янської державної податкової інспекції та затримати", - додали в ДБР. Наразі їй повідомлено про підозру у державній зраді. За це жінці загрожуватиме довічне позбавлення волі з конфіскацію майна. Потужний контрнаступ у Харківській області  Український контрнаступ у Харківській області застав російське військове командування зненацька. За останньою інформацією, у регіоні звільнено 3 800 квадратних кілометрів, більше 300 населених пунктів і близько 150 тисяч наших людей стали вільними від окупації. На думку аналітиків Інституту вивчення війни, ЗСУ завдали великої оперативної поразки росії, адже у швидкому контрнаступі вони відвоювали майже всю Харківську область. Повернення Ізюма поклало край перспективі досягнення росією своїх заявлених цілей у Донецькій області. Нагадаємо, раніше розвідка перехопила розмову окупантів про втечу з Ізюма. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Збирала "податки" для окупантів: у Харкові затримали жінку, яка працювала на рф

Читать на русском

Зловмисниця "зливала" базу даних платників податків

Читать на русском
Збирала "податки" для окупантів: у Харкові затримали жінку, яка працювала на рф
Зрадниця збирала гроші з місцевих жителів для росіян

Зловмисниця "зливала" базу даних платників податків

Правоохоронці затримали жінку, яка під час окупації Куп'янська на Харківщині перейшла на бік рф. Зрадниця  збирала "податки" з людей для окупантів.

Про це повідомили на сторінці ДБР, - передає Інформатор. Зокрема, зазначається, що зрадниця сама виявила ініціативу аби працювати на рф та "злила"  базу платників податків.

"Після того, як у Куп’янськ зайшли збройні формування рф, зрадниця одразу пішла з ними домовлятися, розказала, що працювала в місцевій податковій і може надати дані місцевих платників податків", - йдеться у повідомленні.

За інформацією від ДБР, жінку одразу взяли в окупаційну адміністрацію. Вона допомагала загарбникам вести документообіг, а також збирати "данину" з місцевого населення під виглядом податків.

"Після звільнення Куп’янська жінка втекла до Харкова. ДБР вдалося встановити де ховається колишня працівниця Куп’янської державної податкової інспекції та затримати", - додали в ДБР.

Наразі їй повідомлено про підозру у державній зраді. За це жінці загрожуватиме довічне позбавлення волі з конфіскацію майна.

Потужний контрнаступ у Харківській області 

Український контрнаступ у Харківській області застав російське військове командування зненацька. За останньою інформацією, у регіоні звільнено 3 800 квадратних кілометрів, більше 300 населених пунктів і близько 150 тисяч наших людей стали вільними від окупації. На думку аналітиків Інституту вивчення війни, ЗСУ завдали великої оперативної поразки росії, адже у швидкому контрнаступі вони відвоювали майже всю Харківську область. Повернення Ізюма поклало край перспективі досягнення росією своїх заявлених цілей у Донецькій області.

Нагадаємо, раніше розвідка перехопила розмову окупантів про втечу з Ізюма.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.