Головна
Україна
Політика
22:45, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Завтра, 5 липня, ще три судна з зерном відправляться з українських чорноморських портів для вивезення вантажів. Про це розповівміністр оборони Туреччини Хулусі Акар, передає Інформатор з посиланням на турецьку службу CNN. "В результаті напруженої роботи Координаційного центру завтра (5 серпня - ред.) в рамках відвантаження зерна з портів України планується відправитися 3 судна. Крім того, після перевірки очікується рух в Україну порожнього судна зі Стамбулу", - сказав Акар. Акар додав, що порожнє судно, як очікується, попрямує до України після огляду в Стамбулі. Нагадаємо, раніше судно RAZONI з вантажем 26 тис. тонн кукурудзи під прапором Сьєрра-Леоне вийшло з Одеського морпорту. Через день вонодосягло узбережжя Туреччини, а далі попрямувало у Ліван. Зазначимо, раніше Зеленський заявив, що аграрний експорт цього року потрібен, щоб у наших фермерів та агрокомпаній був достатній ресурс для посівної наступного року.Всі відновлені міжнародні звязки стануть внеском у посилення України. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Завтра ще три судна з зерном відправляться з українських портів

Читать на русском
Завтра ще три судна з зерном відправляться з українських портів

Також очікується рух в Україну порожнього судна зі Стамбулу

Завтра, 5 липня, ще три судна з зерном відправляться з українських чорноморських портів для вивезення вантажів. 

Про це розповів міністр оборони Туреччини Хулусі Акар, передає Інформатор з посиланням на турецьку службу CNN.

"В результаті напруженої роботи Координаційного центру завтра (5 серпня - ред.) в рамках відвантаження зерна з портів України планується відправитися 3 судна. Крім того, після перевірки очікується рух в Україну порожнього судна зі Стамбулу", - сказав Акар.

Акар додав, що порожнє судно, як очікується, попрямує до України після огляду в Стамбулі.

Нагадаємо, раніше судно RAZONI з вантажем 26 тис. тонн кукурудзи під прапором Сьєрра-Леоне вийшло з Одеського морпорту. Через день воно досягло узбережжя Туреччини, а далі попрямувало у Ліван. 

Зазначимо, раніше Зеленський заявив, що аграрний експорт цього року потрібен, щоб у наших фермерів та агрокомпаній був достатній ресурс для посівної наступного року. Всі відновлені міжнародні зв’язки стануть внеском у посилення України

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.