«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
По країні зберігається дія циклону - буде волого
Завтра, 19 травня, в Україні знову пройдуть короткочасні дощі з грозами. Також можливі сильні вітер та град.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прогноз синоптика Наталії Діденко у Facebook і дані Укргідрометцентру.
На сході і півдні країни в середу 19 травня буде тепло, вдень + 17 + 19, місцями + 20 + 22.
На заході - трохи прохолодніше, вдень + 15 + 17.
У Києві також очікується дощ і гроза, + 18.
Раніше Інформатор повідомляв, що у Києві та області до кінця дня очікуються значні зливи .
Також повідомлялося, що в Україні найближчими днями очікуються грози і підвищення рівня води в річках на заході країни.Синоптики прогнозують значні опади.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .