Залужний боїться політики як чорт ладану, але люди при владі його провокують - генерал Кривонос

Читать на русском

Сергій Кривонос пояснив, чи збирається головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний йти у політику й стати конкурентом для сьогоднішніх людей при владі

Читать на русском
Кривонос, Залужний
Сергій Кривонос розповів, як Залужний ставиться до політики

Сергій Кривонос пояснив, чи збирається головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний йти у політику й стати конкурентом для сьогоднішніх людей при владі

Генерал-майор запасу Сергій Кривонос розповів про плани Валерія Залужного щодо політики. Закиди народної депутатки Мар'яни Безуглої на адресу головнокомандувача ЗСУ та її побоювання, що він стане конкурентом нинішнім можновладцям, Кривонос вважає провокацією. Бо Залужний політики не любить.

У коментарі для Еспресо Сергій Кривонос наголосив, що головнокомандувач добре знається на війні. А тому й займається цією справою.  

"Що стосується політики й Залужного, то це взагалі речі несумісні. Він страхається від політики, як чорт від ладану, якщо можна так сказати. Залужний знається на війні та безпосередньо цим займається", - сказав він. 

Разом з тим Кривонос зауважив, що в історії було кілька прикладів, коли недолугі політики своїми заявами та нефаховістю підштовхували військових до високих посад та політичної кар'єри. Генерали мусили брати на себе відповідальність, бо треба було рятувати становище й виправляти ті помилки, яких припустились можновладці. 

"Згадаймо того ж самого Шарля де Голля - професіональний військовий, генерал, а потім - 18-й президент Франції. Або Дуайта Ейзенхауер  - це один із головних американських воєначальників Другої світової війни, а пізніше - 34-й президент США. Це два чудові приклади, коли провали та проколи політиків привели до того, що військові мусили йти у політику, аби виправити положення", - сказав Кривонос. 

Генерал зауважив, що, можливо, наші політики розуміють, наскільки непрофесійно керують державою. А тому провокують військових, щоб ті йшли у політику. 

Залужний і політика 

Цікаво, що напередодні німецький Spiegel порівняв  Залужного з генералом Ейзенхауером. Популярного американського генерала після Другої світової війни обрали президентом США. А в Україні, як пише видання, склалась ситуація, за якої Володимир Зеленський незадоволений публічними заявами генерала, але не може дозволити собі його звільнити. Оглядачі вважають, що це означатиме створення із генерала Залужного серйозного політичного конкурента.

Нагадаємо, заступниця голови комітету з нацбезпеки Мар'яна Безугла засмітила свою сторінку Facebook гнівними та образливими постами про Валерія Залужного. Вона звинувачує його у всьому, що тільки можна: не надав плану дій на 2024 рік, не спитав дозволу на колонку в іноземній пресі, надто багато уваги приділяє власній дружині. У ВР навіть написали заяву до генпрокурора Костіна, щоб той перевірив Безуглу на можливу підривну роботу на користь росії. Депутат фракції "Слуга Народу" Ігор Кривошеєв повідомив, що зареєстрував постанову щодо відкликання нардепки Мар'яни Безуглої з посади заступниці голови комітету нацбезпеки.

Водночас журналіст Бутусов вважає, що вказівку "зливати" Залужного Безугла отримала, ймовірно, з Офісу президента України. Адже за стільки часу ніхто не попросив її замовкнути. На думку Бутусова, інформаційну війну проти Валерія Залужного розпочав Володимир Зеленський - хоче прибрати політичного конкурента на наступних виборах. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.