Головна
Україна
Події
16:25, 3 Травня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 3 травня, народного депутата Олексія Ковальова виключили із фракції "Слуга народу". Він лишається на окупованій території Херсонської області. Про це повідомила речниця фракції СН Юлія Палійчук, - передає Інформатор. "Народного депутата Олексія Ковальова виключили зі складу депутатської фракції політичної партії "Слуга Народу" у Верховній раді України", - заявила Палійчук. Раніше Палійчук говорила, що Ковальов, обраний на 186-му окрузі на Херсонщині, знаходиться на тимчасово захопленій території, спілкується з російськими окупантами і не бере участі в національному спротиві російській агресії. "Він не відвідує пленарні засідання Верховної Ради, не бере участі у голосуваннях за важливі в умовах воєнного стану законопроєкти. Адекватних пояснень щодо свого поточного статусу, поведінки та заяв депутат Ковальов керівництву фракції не надав", - уточнила Палійчук. Керівництво СН призупинило членство Ковальова у фракції та звернулося до Офісу генпрокурора та СБУ із закликом розпочати розслідування через його спілкування з окупантами. Нагадаємо, в Україні заборонили діяльність проросійських партій. Крім того, нардепа Киву звинуватили у держзраді. Також Інформатор писав, що на Львівщині у родичів Медведчука та Козака провели обшуки. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел  

Залишився на окупованій території та спілкується з бойовиками: нардепа Ковальова виключили із фракції СН

Читать на русском

Сам нардеп поки що відмовчується

Читать на русском
Залишився на окупованій території та спілкується з бойовиками: нардепа Ковальова виключили із фракції СН

Сам нардеп поки що відмовчується

У вівторок, 3 травня, народного депутата Олексія Ковальова виключили із фракції "Слуга народу". Він лишається на окупованій території Херсонської області.

Про це повідомила речниця фракції СН Юлія Палійчук, - передає Інформатор.

"Народного депутата Олексія Ковальова виключили зі складу депутатської фракції політичної партії "Слуга Народу" у Верховній раді України", - заявила Палійчук.

Раніше Палійчук говорила, що Ковальов, обраний на 186-му окрузі на Херсонщині, знаходиться на тимчасово захопленій території, спілкується з російськими окупантами і не бере участі в національному спротиві російській агресії.

"Він не відвідує пленарні засідання Верховної Ради, не бере участі у голосуваннях за важливі в умовах воєнного стану законопроєкти. Адекватних пояснень щодо свого поточного статусу, поведінки та заяв депутат Ковальов керівництву фракції не надав", - уточнила Палійчук.

Керівництво СН призупинило членство Ковальова у фракції та звернулося до Офісу генпрокурора та СБУ із закликом розпочати розслідування через його спілкування з окупантами.

Нагадаємо, в Україні заборонили діяльність проросійських партій.

Крім того, нардепа Киву звинуватили у держзраді.

Також Інформатор писав, що на Львівщині у родичів Медведчука та Козака провели обшуки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.