У центрі сюжету — Тіна Кароль, яка записує персональне відеопослання на камеру, фільмуючи свої почуття напередодні важливого особистого рішення, яке переживає кожна закохана дівчина.
Найбільші доплати від держави будуть отримувати ті, хто бере безпосередню участь у бойових діях
На позачерговому засіданні Уряду сьогодні, 9 липня, Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка внормовує питання справедливих щомісячних доплат для військовослужбовців, правоохоронців та рятувальників.
Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Телеграм-каналі. За його словами, усі, хто залучений до захисту України, отримуватимуть доплати під час війни.
Він також відмітив, що розмір додаткових виплат відрізнятиметься у залежності від обов’язків. У повідомленні зазначається, що встановлюються щомісячні доплати для строковиків і курсантів. Розмір доплат становитиме 30 тисяч гривень, але:
"Робимо все, аби кожен, хто захищає Україну від російських окупантів, відчував підтримку й допомогу держави", - додав у своєму повідомленні очільник Кабміну.
30 червня український президент Володимир Зеленський поставив крапку у питанні оплати праці воїнів ЗСУ: глава Української держави підписав закон № 9342 про повернення грошових доплат бійцям ЗСУ.
Не дивлячись на це, українські бійці-нацгвардійці, які в складі ротної групи збивають "шахеди" в небі над Київщиною, скаржаться на систематичні недоплати. Вони стверджують, що додаткова винагорода за їхню службу не виплачується з лютого цього року.
Також Інформатор писав, що ВРУ готує доплати пораненим військовим і хоче заборонити відправляти на фронт ненавчених мобілізованих.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.