Захисник збірної України не дограв свій матч за Інтер Маямі - що з ним трапилось?

Українець має відновитися до наступної гри

Інтер зміг відібрати очки у одного з лідерів
Сергій Кривцов не дограв матч до кінця

Захисник Сергій Кривцов не зміг дограти матч проти Орландо в MLS. Як і Ліонель Мессі раніше, українець вибув через ушкодження.

У Кривцова діагностували підозру на струс головного мозку, зазначив в Twitter американський журналіст Франко Панісо. Через це захисник не вийшов на поле поперерві.

Наш футболіст вийшов у старті Інтер Маямі, але наприкінці першого тайму був змушений покинути поле. Це сталося після боротьби у штрафному майданчику. Зрештою, в перерві тренер Інтера вирішив замінити гравця на Камала Міллера.

"Він страждає від мігрені. У нього була мігрень, і коли це відбувається, у нього проблеми із зором. Не думаю, що він не зможе зіграти у середу", - заявив після матчу тренер Тата Мартіно.

Кривцов після гри також підтвердив, що у нього все гаразд. Сам матч закінчився з рахунком 1:1 - навіть без Мессі Інтер зміг втримати одного з лідерів Східної конференції MLS.

Кривцов у Інтер Маямі

Сергій Кривцов доєднався до Інтера 31 січня 2023-го року. Попереднім клубом українця був Шахтар - за донеччан він виступав з 2010-го року.

Влітку 32-річний захисник вже виграв перший міжнародний трофей - Кубок ліг. В цьому турнірі брали участь команди з MLS та мексиканської Ліги.

У наступному матчі Кривцов може виграти другий трофей - в ніч на четвер, 28 вересня, флоридці зіграють проти Г'юстон Динамо у фіналі Відкритого кубка США.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут