Головна
Україна
Події
18:33, 26 Травня
Информатор UA

Интро

Заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що загроза для Києва існуватиме завжди. Про це вона повідомила на брифінгу 26 травня, повідомляє Інформатор. Вона наголосила, що це найшвидший шлях завоювати Україну. "Ми повинні усвідомлювати, що загроза Києву буде завжди. Тому що знищити Київ та знищити українську владу це найшвидший шлях завоювати Україну. Тому ми просто маємо жити з думкою, що це тепер буде завжди, ця загроза", - сказала Маляр. При цьому заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексій Громов щодо угруповання російських окупантів на Чернігівському напрямку зазначив: "Наразі спостерігаються деякі переміщення підрозділів... З боку розвідки ознак створення ударного угруповання противника не виявлено". Нагадаємо, окупанти за допомогою гранат підвали, де від обстрілу ховаються мирні жителі. Крім того, рашисти пропонують гроші в обмін на проти захисників Маріуполя. Також Інформаторписав, що російські війська намагаються прорватися у Слов'янськ та Краматорськ. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Загроза Києву буде завжди, бо це найшвидший спосіб завоювати Україну - Маляр

Читать на русском
Загроза Києву буде завжди, бо це найшвидший спосіб завоювати Україну - Маляр

Ми маємо усвідомлювати, що загроза Києву буде завжди, сказала вона

Заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що загроза для Києва існуватиме завжди.

Про це вона повідомила на брифінгу 26 травня, повідомляє Інформатор.

Вона наголосила, що це найшвидший шлях завоювати Україну.

"Ми повинні усвідомлювати, що загроза Києву буде завжди. Тому що знищити Київ та знищити українську владу – це найшвидший шлях завоювати Україну. Тому ми просто маємо жити з думкою, що це тепер буде завжди, ця загроза", - сказала Маляр.

При цьому заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексій Громов щодо угруповання російських окупантів на Чернігівському напрямку зазначив: "Наразі спостерігаються деякі переміщення підрозділів... З боку розвідки ознак створення ударного угруповання противника не виявлено".

Нагадаємо, окупанти за допомогою гранат «зачищають» підвали, де від обстрілу ховаються мирні жителі.

Крім того, рашисти пропонують гроші в обмін на «покази» проти захисників Маріуполя.

Також Інформатор писав, що російські війська намагаються прорватися у Слов'янськ та Краматорськ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.