Забиті церкви і ніяких масок: як у Києві відбулися пасхальні богослужіння

Читать на русском

Багато українців не дотримувались елементарних правил

Читать на русском
Забиті церкви і ніяких масок: як у Києві відбулися пасхальні богослужіння

Багато українців не дотримувались елементарних правил

Українці масово порушували карантинні обмеження під час великодніх богослужінь у Києві. Більшість парафіян не тільки не дотримувалися дистанції, але навіть не наділи маски.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляції богослужінь УПЦ і ПЦУ .

Присутні на пасхальному богослужінні у Києво-Печерській Лаврі українці фактично поголовно були без масок, індивідуальні засоби захисту були лише у одиниць. При цьому всередині храму знаходилося дуже багато людей.

 

 

У той же час у Михайлівському соборі, де проводилося пасхальне богослужіння, ситуація була з точністю до навпаки. Тут більшість прихожан були в масках. Причому не тільки ті, хто був всередині собору, а й ті, хто прийшов освятити великодні кошики у дворі.

 
Пасхальне Богослужіння зі Свято-Михайлівського Золотоверхого кафедрального собору

Святкування нами Воскресіння Христового – не лише данина звичаям чи привід для їжі, пиття й привітань. Воно закликає нас перемінитися, вийти назустріч Сину Божому, взяти хрест свій та йти за Христом. Бо тільки так – у співдії Бога і людини звершене Спасителем для всіх нас стає дієвим і дає добрі плоди для кожного зокрема. Тож проведімо ці години у спільній молитві, подякуймо Богові та увійдімо всі в радість Господа! #Церквазтобою

Posted by Православна Церква України on Saturday, May 1, 2021
 

Як раніше повідомляв Інформатор, в деяких регіонах України на Великдень заборонили відвідувати церкви.Крім того, в Україні правоохоронці посилили контроль на дорогах і в рекреаційних зонах відпочинку на Великдень. За порядком стежать як піші, так і автопатрулі поліції.

При цьому міністр охорони здоров'я Максим Степанов закликав українців стримано святкувати Великдень у вузькому сімейному колі.

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.