“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
В Енергоатомі показали інфографіку ракетних ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури України
Станом на 20 лютого 2023 року російська армія завдала по об'єктах електроенергетики України 255 ударів. Найбільше обстрілів було зафіксовано в жовтні - 82 удари, а найменше у серпні - тоді об'єкти енергетики обстрілювали лише тричі.
Про це пише Енергоатом. У Київській області об'єкти енергоінфраструктури обстріляли 22 рази, з них 12 - у Києві. Також 22 рази завдавали ударів по об'єктах енергетики в Дніпропетровській області. У Харківській та Донецькій областях було зафіксовано 20 ударів по об'єктах електроенергетики. На Запоріжжі ворог 16 разів обстріляв енергетичну інфраструктуру, на Сумщині - 14, на Вінниччині - 13, на Львівщині - 12.
На Херсонщині, Кіровоградщині, Житомирщині, Хмельниччині та Івано-Франківщині російська армія гатила по об'єктах електроенергетики по 5 разів у кожній з областей. Також в Одеській області було зафіксовано 8 обстрілів енергоінфраструктури, Рівненській - 4, Миколаївській - 4, Полтавській - 3, Волинській - 3, Чернігівській і Луганській - по 2. Найменше обстрілювали об'єкти електроенергетики в Черкаській, Чернівецькій і Закарпатській областях - по одному разу. На Тернопільщині ударів по об'єктах енергетики зафіксовано не було.
Станом на 4 березня в Україні майже місяць не вимикають світло. Всі служби працюють над усуненням проблем після руйнування електростанцій. В Україну надходять нові трасформатори, генератори та інше обладнання, яке допомагає забезпечити світло в оселях та на підприємствах українців.
Водночас, Україна продовжує розмірковувати над експортом електроенергії з-за кордон. Система дійшла до того, що ми генеруємо більше ресурсі, ніж споживаємо. Саме цей надлишок пропонується експортувати, оскільки без експорту він просто "направляється в землю".
Нагадаємо, "Укренерго" не надає обмежень споживання електроенергії на неділю, 5 березня. У відомстві повідомили, світло не відключатимуть у столиці й Київській, Одеській та Дніпропетровській областях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.