У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Суд вже заарештував рахунки київської чайної компанії ТОВ "ТС Трейд" чаю та готує постанову про конфіскацію коштів
Шевченківський районний суд Києва підготував ухвалу про конфіскацію коштів на рахунках ТОВ "ТС Трейд", яка є дочірньою компанією російського виробника чаю Greeenfild. Підприємство намагалось приховати свої зв'язки з росією, але Головне управління розвідки Міноборони України викрило схему. Очільник відомства Кирило Буданов віддав наказ про арешт 378 мільйонів гривень, які має компанія.
Про це повідомляє 368.media з посиланням на ухвалу суду. У ній йдеться про те, що ТОВ "ТС Трейд", чия фабрика розташована у селі Требухів на Київщині, не розірвала зв'язок з росіянами з початком великої війни. Кирило Буданов, керуючись законом "Про правовий режим воєнного стану", наказав відчужити майно на користь ГУР. На рахунках компанії заарештували 373 мільйони гривень та 11,6 тисячі євро.
Для того, щоб ГУР та Міноборони могли розпоряджатися майном та зарахувати гроші на спеціальні рахунки, слідчий суддя зняв з них арешт. Зараз вирішується питання про повну конфіскацію.
Компанія, де працює близько 1 тисячі людей, виробляє не лише чай, а й каву. Ці бренди добре відомі в Україні, їх продають чи не в кожному супермаркеті та маленьких крамницях. Ось їхня продукція:
Нагадаємо, наприкінці 2022 року АМКУ оштрафував українського виробника чаю Greenfield на 80 млн грн за приховування зв'язків із рф. Тоді стало відомо, що ТОВ "ТС Трейд" вказує неповну інформацію про походження товару. У справі фігурувала фірма "Орімі Україна", яка, за даними АМКУ була пов'язана з російською компанією "Орімі Трейд". Власниками останньої є російські підприємці Сергій Касьяненко та Олександр Євневич. Після скандалу деякі торгові мережі зняли з полиць продукцію російського походження.
Як писав Інформатор, НАЗК внесло до переліку міжнародних спонсорів війни компанію Unilever. Їй належать понад 400 брендів, серед яких популярні косметичні засоби Dove, CLEAR, Lux, Rexona, Axe Domestos, Cif.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.