“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Вони дадуть відповідь на питання, що каються безпосередньо здоров'я та лікування пацієнта.
За останні три місяці мільйон українців вперше обрали свого сімейного лікаря. Для цього потрібно укласти договір, це можна зробити під час особистого прийому чи онлайн.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Національну службу здоров'я України.
Кожен українець може підписати декларацію із лікарем, який йому сподобався, незалежно від місця реєстрації. Тобто у будь-якій поліклініці. Це можна зробити, записавшись на прийом або зв'язавшись з ним телефоном – віддалено. Потрібні лише паспортні дані. До свого лікаря можна звертатися з питань, які безпосередньо стосуються здоров'я та лікування. Відповіді на загальні питання можна дізнатися у працівника лікарні, оператора контакт-центру чи на сайті органів влади.
З чим може допомогти сімейний лікар:
За додатковою інформацією можна звернутись до реєстратури лікарні.
Нагадаємо, в Україні можна безкоштовно отримати допомогу при нирковій недостатності .
Крім того, що робити, якщо сімейний лікар відмовився давати направлення на COVID тест.
Також Інформатор писав, як жінка з Черкас з температурою 37,5 змушувала диспетчера надіслати їй швидку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .
Фото: Grad.ua