“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
На ліквідацію всіх вибухонебезпечних об'єктів на Донбасі може піти ціле десятиліття
В управлінні ООН з прав людини повідомили, що в період з квітня 2014 року по лютий 2021 року на Донбасі на мінах підірвалися 1 190 осіб. Всього в Україні на територіях, де є мінна небезпека, живе близько 2 мільйонів осіб, 240 тисяч з них - діти.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на звіт ООН .
"Україна займає п'яте місце в світі за кількістю жертв інцидентів, пов'язаних з протипіхотними мінами і боєприпасами. Країна також входить до трійки «лідерів» за кількістю інцидентів, викликаних протитранспортними мінами", - йдеться у повідомленні.
Питаннями розмінування на сході України займається ряд неурядових організацій та установ системи ООН, включаючи Дитячий фонд (ЮНІСЕФ) та Управління ООН з координації гуманітарних питань (УКГП).
До слова, доступ до територій на сході країни обмежений, і тому оцінити справжні масштаби мінної загрози і повністю ліквідувати всі вибухонебезпечні об'єкти буде дуже важко - на це може піти ціле десятиліття.
Нагадаємо, на Донбасі з квітня 2014 року по серпень 2020 року через міни та вибухівку померли 42 дитини.Також 144 були поранені.
Крім того Інформатор писав, що через міни на Донбасі з серпня 2020 року по січень 2021 року загинули вісім цивільних осіб.Про це йдеться у доповіді Матильди Богнер, глави моніторингової місії ООН з прав людини в Україні на брифінгу у Києві.